Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 7. 2018
prostě bára prostě nejlepší

Nevydržela! Bára Špotáková byla 14 dnů po porodu na závodech!

Barbora Špotáková
Zdroj: Profimedia
Barbora Špotáková

Oštěpařka Bára Špotáková je nezmar. Teprve před 14 dny porodila svého druhého synka Darka, ale v sobotu už nesměla chybět na mistrovství České republiky na Kladně.

Samozřejmě, oštěp do rukou nebrala, ale prý už jí hodně svrběly ruce. A jak je z jejích slov patrné, ráda by ještě do konce sezony opravdu házela!

15

GALERIE: Barbora Špotáková má druhé dítě

Zdroj: Profimedia

Barbora Špotáková - 2

Hodnocení:


Když se jí v roce 2013 narodil její první syn Janek, byl konec května. Ale v září už zas v Domažlicích házela a poslala oštěp do vzdálenosti 62,33 metru.


Teď je to načasované trochu jinak. Darek přišel na svět „až“ v červenci, Bára Špotáková ale má v hlavě, že se ještě letos chce vrátit. „Zatím to nejde, musím dodržovat šestinedělí,“ svěřila se v rozhovoru pro iDnes.cz.

Barbora Špotáková
Zdroj: Profimedia Barbora Špotáková

„Bude také záležet, jestli Darek bude hodný. Celé těhotenství se mi zdá o tom, že běhám, to je hrozný. Strašně mi to chybí. Snad za měsíc už vyběhnu,“ slibuje si dvojnásobná olympijská vítězka i mistryně světa Barbora Špotáková.


V její disciplíně je ale už z českého pohledu o náhradu postaráno. Ve velké formě a i s ambicemi na medaile hází letos Nikola Ogrodníková.

ram TN.cz