Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 9. 2018
Fotbal Ruské vyřizování účtů

Nevěra online: Kapitána Moskvy natočila žena s milenkou

Denis Glushakov
Zdroj: YouTube.com

Pořádný průšvih má kapitán Spartaku Moskva! Manželka ho v průběhu volna natočila v letním sídle, jak si užívá s milenkou a všechno zveřejnila na sociální síti. Ne vše ale je tak jak se na první pohled zdá. Po internetu koluje hned několik verzí, jak to vlastně je.

Denis Glushakov, kapitán Spartaku Moskva, se na konci srpna chystal na důležité derby s Dynamem Moskva. Neodpočíval doma, ale ve svém druhém bytě. Jenže jeho manželka Daria už ho dlouho podezřívala z nevěry a tak se rozhodla svého muže navštívit.


Mobilem natáčela, jak otevírá dveře a tam už stál její muž jen v ručníku. „Bylo tam víno, vodní dýmka a ovoce. On byl jen v ručníku a ona mu nahá seděla v klíně,“ líčí situaci dentální hygienička Daria. Ve videozáznamu hned představuje svého muže jako Denise Glushakova a ženu označuje jako prostitutku.


„Na konci jsem začala filmovat a snažil se mi vzít telefon. Začal mě škrtit a já křičela. Samozřejmě jsem se snažila bránit. Denis se mě snažil vykopat a rychle mi vzít telefon,“ popsala incident Daria pro ruský web Life.ru.

 
Na celé situaci je hned několik ALE. Hráčova právnička tvrdí, že Glushakov se svojí ženou už šest měsíců nežije. I když Daria tvrdí, že spolu byli 14. června na zahajovacím ceremoniálu světového šampionátu. Dále veřejnosti sdělil, že ona „prostitutka“ není žádnou lehkou děvou, nýbrž Denisova kamarádka z dětství Kristina. Navíc podle právničky Marii Dubrovské odvádí Daria kapitána Spartaku a celá estráda s videem má pouze odvést pozornost.


„Nevím kdo zveřejnil video na internet, ale jeho nevěra byla dlouho utajovaná všem, včetně jeho spoluhráčů,“ obhajuje se Daria. Ta se svým manželem vychovávala dvě dcery. A po zveřejnění videa už je jasné, že tato dvojice spolu nevydrží. Oba totiž požádali o rozvod a nyní se snaží domluvit na rozdělení majetku a péči o děti.

hp TN.cz