Neuvěřitelná přestřelka. V zápase PSG padlo OSM branek!

Fotbalisté PSG jen remizovali s Amiens
Václav Trousil
15.2. 2020 19:34

Hned osm gólů padlo v zápase 25. kola Ligue 1 mezi Amiens a PSG. Oba týmy se nakonec rozešly smírem po remíze 4:4. A to přitom pařížský velkoklub prohrával už 0:3.

V prvním poločase byli jednoduše řečeno na ručník. Hráči PSG takřka vůbec nehráli, nevyvíjeli žádnou útočnou aktivitu a obrana Amiens si s akcemi pařížských hvězd bez problémů poradila. Navíc domácí hráči byli hodně efektivní. Ze čtyř střel na bránu padli tři góly. U všech byl Gael Kakuta, který jeden gól dal a na další dva přihrál.

Svěřenci Thomase Tuchela tak prohrávali 0:3. V závěru první půle snížil po rohovém kopu Herrera. Do druhého poločasu udělal německý kouč dvě změny a do dvaceti minut bylo srovnáno. Takřka identicky se hned dvakrát prosadil po rohovém kopu teprve sedmnáctiletý stoper Nianzou Kouassi. Na 4:3 pak skóre otočil Icardi.

Už se zdálo, že Pařížané náskok udrží, ale v nastaveném čase neuhlídali Guirassyho, který přelstil obranu a překonal i brankáře Navase. Předposlední celek tabulky Ligue 1 tak nečekaně remizoval se suverénním lídrem. Nutno podotknout, že v sestavě PSG chyběly kvůli zranění největší hvězdy Neymar s Mbappém.