Tyson Fury

Neukojitelný boxer prozradil svou tajnou zbraň. Masturbuje 7x denně!

Tyson Fury na předzápasové konferenci
Zdroj: Profimedia
Tyson Fury na předzápasové konferenci

Tréninkový kemp neporaženého boxera Tysona Furyho je plný testosteronu. Před odvetným duelem s ranařem Deontayem Wilderem výrazně změnil svou přípravu. Vyměnil trenéra, zlepšil životosprávu a soupeře se chystá tentokrát knockoutovat. K tomu mu má pomoci tajná zbraň.

„Je to poprvé za deset let, co v tréninkovém kempu nepiju dietní kolu. Je to poprvé, co pravidelně chodím spát v 21:30 a vstávám v 7 ráno, čerstvý jako rybička. Dělám mnoho nových věcí. Jím 5 - 6krát denně, piju 8 litrů vody. Jdu na hranu svých možností,“ prozradil Fury nové techniky na první předzápasové konferenci. Nicméně v rukávu má ještě jedno eso.
 

„Masturbuju sedmkrát denně, abych pořád produkoval hromadu testosteronu,“ pochlubil se na konferenci slavný boxer, který chce mezi provazy nastoupit plný mužské energie a zuřivosti. Posléze začal s úsměvem zpívat text: „Jestli nevíš, prostě to napumpuj,“

Časté sebeuspokojování rozhodně není jedinou změnou. Pro druhý zápas s Bronzovým bombarďákem se rozhodl vyměnit svého hlavního trenéra. Svou přípravu přesunul do USA a mladého Bena Davisona nahradil legendou Javanem „Cukr“ Hillem. „Kdybych nešel za knockoutem, tak bych ho nenajal. Zůstal bych s Benem a pracoval bych na lážo-plážo stylu,“ komentoval změnu Fury.

Tyson „Cikánský král“ Fury (29-0-1) a Deontay „Bronzový bombarďák“ Wilder (42-0-1) se střetli v prosinci 2018. V zápase byl Brit lepší a vypadalo to, že převezme pás WBC. Nicméně ve 12. kole byl Wilderem sražen a ačkoli dokázal vstát, rozhodčí rozhodli duel remízou. Oba zápasnici jsou si navzájem jediným, koho v kariéře nedokázali porazit.

Fanoušci netrpělivě čekají, kdo z nich je lepší boxer. Odpověď jim snad poskytne odvetný zápas 22. února 2020 v Las Vegas. Wilder soupeře varuje, že tentokrát po jeho ráně už nevstane. Ale Fury to vidí jinak: „Urvu ti hlavu od těla. Knockoutuju tě tak, že proletíš provazy.“

Související témata:
DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   12:30 13:00
   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

   14:45

   Sokolský běh republiky

   15:00

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   16:45

   Fotbal: FC Spartak Trnava - MFK Skalica

   18:30

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Magazín NBA Action (5)

   12:25 12:50
   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

   15:30

   Czech rally 2020 (7)

   16:05

   Václav Pech - rekordman české rally

Celý program