Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zajímavost Krásky v plavkách

Nestydatá tenistka Bouchardová se svlékla: Fotky nahoře BEZ!

Eugenie Bouchard
Zdroj: Instagram

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu Sports Illustrated. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová v něm druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundovaly i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranacová.

Kanadské hvězdičce se sportovně vůbec nedaří, žebříčkem WTA se propadla až na 116. místo. Pokud jde ale o vzhled, hravě se mezi tenistkami řadí do TOP 10.

 

GALERIE: Sportovkyně v plavkách - Bouchardová a další

1
/
8
Zdroj: Instagram
Eugenie Bouchard

 

Bílý sport na stránkách populárního sportovního časopisu zastupuje také Američanka Sloane Stephensová. Čtyřiadvacetiletá hráčka u fanoušků boduje svou vypracovanou postavou a krásným úsměvem.  

 

 

Gymnastka Aly Raismanová pak sdílela své fotky pro Sports Illustrated jen několik týdnů po emotivní výpovědi u soudu s doktorem, který olympioničku sexuálně zneužíval. „Ženy nemusí být nenáročné, aby byly respektované – Žij pro sebe,“ píše v příspěvku na Instagramu.

 

 

Zmíněnou trojici doplňuje golfistka Paige Spiranacová. Škarohlídi ji rádi připomínají, že se v golfovém žebříčku pohybuje až na 1197. místě, na druhou stranu i oni musí přiznat, že je na ni pěkný pohled.

 


Plavkové vydání Sports Illustrated vychází jednou ročně. Na obálce se v minulosti ojbevilo i několik Češek, například Paulína Pořízková, Petra Němcová nebo Veronika Vařeková.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:30 17:00

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   19:15

   Běhej lesy – Bílá

 • Nova Sport 2

  • 16:30 19:00

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   19:30

   Glemmride 2019

   20:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   21:45

   Major League Soccer Highlights (24)

   22:15

   Cyklomagazín (3)

Celý Program