když máš hlad, nejsi to ty

Nestihl sváču, a tak si pochutnal na banánu při hře! Poté rozhodl divočinu

Fotbalista nestihl svačinu, a tak se dojedl na place
Zdroj: YouTube
Téma:

Neskutečná divočina se strhla v argentinské nejvyšší fotbalové soutěži! V zápase padly celkem čtyři červené karty. Více než to ale zaujala jiná věc. Nakonec jediný střelec zápasu Marcelo Diaz nestihl o půli svačinku, a tak se v klidu najedl při hře.

Diváci se v Buenos Aires rozhodně nenudili. Domácí celek byl podle tabulkového postavení favoritem, ale situaci si sám zkomplikoval dvěma červenými kartami.

 

Tu první udělil soudce již v prvním poločase a laureátem byl gólman, jenž zahrál rukou mimo pokutové území. Hned na startu druhého dějství pak přišla další kartička v pekelné barvě, jíž si vysloužil obránce za nefotbalový úder loktem.

I v devíti ale domácí Racing Club rozhodl. Jediný zásah si připsal Marcelo Diaz, který ale ještě před hvězdným momentem pobavil všechny přítomné svačinovou vložkou. O poločase totiž nestihl spořádat svůj příděl energie.

 

Banán si tak vzal s sebou na plochu a nasoukal ho do sebe přímo při hře. Protože však nestihl kousat rychle, tak se s chutným ovocem proběhl po place. Dokonce stihl rozehrát i volný kop. Energie mu evidentně pomohla. Proti přesile dokázal svou trefou přihrát do kabiny tříbodovou radost.

V samotném závěru se pak strhla velká vřava. Nervózní konec šíleného střetnutí odnesli i hosté dvěma červenými. Nastavovalo se téměř deset minut.

K vidění byl hromadný útok na brankáře, který se pokusil zdržovat hru, a také vzájemné potyčky, o kterých se rozhodně nedá říci, že by byly v rukavičkách.

rwa TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   18:00 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

   22:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   18:55 20:55
   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

   02:10

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

Celý program