když máš hlad, nejsi to ty

Nestihl sváču, a tak si pochutnal na banánu při hře! Poté rozhodl divočinu

Fotbalista nestihl svačinu, a tak se dojedl na place
Zdroj: YouTube
Téma:

Neskutečná divočina se strhla v argentinské nejvyšší fotbalové soutěži! V zápase padly celkem čtyři červené karty. Více než to ale zaujala jiná věc. Nakonec jediný střelec zápasu Marcelo Diaz nestihl o půli svačinku, a tak se v klidu najedl při hře.

Diváci se v Buenos Aires rozhodně nenudili. Domácí celek byl podle tabulkového postavení favoritem, ale situaci si sám zkomplikoval dvěma červenými kartami.

 

Tu první udělil soudce již v prvním poločase a laureátem byl gólman, jenž zahrál rukou mimo pokutové území. Hned na startu druhého dějství pak přišla další kartička v pekelné barvě, jíž si vysloužil obránce za nefotbalový úder loktem.

I v devíti ale domácí Racing Club rozhodl. Jediný zásah si připsal Marcelo Diaz, který ale ještě před hvězdným momentem pobavil všechny přítomné svačinovou vložkou. O poločase totiž nestihl spořádat svůj příděl energie.

 

Banán si tak vzal s sebou na plochu a nasoukal ho do sebe přímo při hře. Protože však nestihl kousat rychle, tak se s chutným ovocem proběhl po place. Dokonce stihl rozehrát i volný kop. Energie mu evidentně pomohla. Proti přesile dokázal svou trefou přihrát do kabiny tříbodovou radost.

V samotném závěru se pak strhla velká vřava. Nervózní konec šíleného střetnutí odnesli i hosté dvěma červenými. Nastavovalo se téměř deset minut.

K vidění byl hromadný útok na brankáře, který se pokusil zdržovat hru, a také vzájemné potyčky, o kterých se rozhodně nedá říci, že by byly v rukavičkách.

rwa TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program