hvězdný pár

EXKLUZIVNĚ: Bagárová prozradila, proč se po Machově zápase bála

Zpěvačka a členka poroty Superstar Monika Bagarová se v exkluzivním rozhovoru podělila o to, jak prožívá MMA zápasy svého přítele Macha Muradova. O vítězství svého druha nepochybovala, neboť věděla, jak moc český Uzbek trénoval. I tak byla nervózní.

Historicky první Uzbek a hrdý nositel i české vlajky v UFC Machmud Muradov (24-6-0) v sobotu 7. prosince vyhrál svůj druhý zápas v nejprestižnější MMA organizaci světa. Jeho krásná přítelkyně Monika Bagárová ho do USA nedoprovodila, ale jeho premiéru před americkým publikem prožívala s ním.
 

„Sledovala jsem ho, samozřejmě. Krásny zápas. Nepochybovala jsem, že by nevyhrál. Přes to všechno, co do toho dává, to ani jinak dopadnout nemohlo,“ prozradila Monika v exkluzivním rozhovoru pro televizi NOVA.

„Musím jít, zavolám ti po výhře,“ napsal Mach své přítelkyni, která mu odpověděla všeříkajícím: „Miluji tě“. Nicméně dlouho poté, co Muradov opustil klec, se ji neozýval. Pro Moniku je nejdůležitější, aby se jejímu šampionovi nic nestalo, a tak mu s obavou o jeho oko sama zavolala.

Muradov byl po vítězství nad Trevorem Smithem zaneprázdněn poskytováním rozhovorů a vším, co k profesionálnímu sportovci patří. Nicméně teď už ho čekají chvíle klidu. Monika se svého přítele už nemůže dočkat: „Strašně se těším až dojede domů a na Vánoce, které strávíme spolu.“

Monika Bagárová prozradila i co po svém shledání hvězdný pár udělá jako první: „Určitě něco dobrého uvařím a asi sedneme k televizi. A samozřejmě naplánujeme naší dovolenou.“ Muradov se tak může těšit na pořádné přivítaní.

DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program