Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

výzva posila pro slavii

Není Trezeguet jako Trezeguet. Parťák Salaha míří do Slavie!

Trezeguet a Mohammed Salah
Zdroj: Profimedia
Trezeguet a Mohammed Salah

Fotbalová Slavia chystá novou přestupovou bombu. Podle zdrojů NOVA Sport je na spadnutí přestup egyptského útočníka Trezegueta, který svými výkony zaujal i právě probíhajícím mistrovství světa!

Dle dostupných zdrojů nabídla SK Slavia Praha hráči velmi lukrativní nabídku a vše nasvědčuje tomu, že se hráč v nejbližších dnech dostaví do České republiky na zdravotní prohlídku.


Tento krok by finálně potvrdil jeho přestup do pražského klubu. Za Trezegueta by měla pražská Slavie zaplatit možná až 6 milionů eur (155 milionů korun). Tržní cena uváděná specializovaným webem Transfermakt je na 3,5 milionu eur.


Trezeguet je třetím nejhodnotnějším fotbalistou, který patří do stáje agentury SPOCS Sports Consultants. Skupina zastupuje mimo jiné i Mohammeda Salaha, ale také Gina Van Kessela nebo Benjamina Tetteha, kteří už si zahráli na českých fotbalových hřištích.


Pokud skutečně Trézéguet přestup potvrdí, bude se jednat o jeden z nejdražších přestupů historie. Hodnotou by se mu mohl rovnat pouze lednový přestup Nicolae Claudiu Stanciu do Sparty Praha (4 mil. eur)


Egypťan Ahmed Ibrahim Hassan, který si nechává říkat Trézéguet hrál uplynulou sezonu za turecký tým Kasimpaşa SK, kam byl v lednu prodán z belgického RSC Anderlecht za 3,5 mil. eur. V turecké lize nastřílel během jednatřiceti zápasů třináct gólů a přidal sedm asistencí.

ram, mka TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:50 00:40

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   01:35

   Infinite Trail

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 23:35 01:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

   13:25

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program