Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Nebyl potrestán

Nenáviděný i milovaný Ramos: Lidé mu nadávají, ale i vtipkují!

Sergio Ramos v souboji s Mohamedem Salahem
Zdroj: Profimedia
Sergio Ramos v souboji s Mohamedem Salahem

Zatímco liverpoolský Mohamed Salah podstupoval vyšetření v nemocnici, madridský Sergio Ramos se radoval s pohárem pro vítěze Ligy mistrů. Právě Salah s Ramosem svedli v 26. minutě finálového klání souboj o míč, po kterém má Salah pravděpodobně zlomenou klíční kost. Ramos potrestán nebyl, ale kdo ten nešťastný moment viděl, jistě uzná, že šlo minimálně o hraniční zákrok. Podívejte se, jaké to ve světe vyvolalo reakce…

"Kontroverzní zákrok Sergia Ramose," to je nejčastější formulace v zahraničních médiích, které tím naráží na situaci, ke které došlo ve 26. minutě finále Ligy mistrů. Obránce Realu Madrid Ramos zablokoval ruku Salaha pod svou paží a v pádu mu ji přilehl. Egyptský forvard musel být ošetřován a zkusil se vrátit do hry. Jenže zranění bylo natolik vážné, že nakonec odstoupil úplně.

 

 

Nevypadalo to vůbec hezky. Ruka Salaha se divně přetáčela a nakonec to nejspíš odnesla klíční kost. Tu má Mohamed Salah podle neoficiálních informací zlomenou a je tak vážně ohrožen jeho start na mistrovství světa.

 

 

A Ramosův „zápasnický chvat“ nebyl nijak potrestán. Žádná žlutá, nic. "Ramos si zřejmě z Egypťanů neudělal kamarády," řekl ironicky na tiskové konferenci trenér Liverpoolu Jürgen Klopp. "Tyhle prasárny ho proslavily, Ramos nemá na trávníku co dělat. Věděl moc dobře, jak to dopadne. Byl v tom jasný úmysl. Ramos je prase," zlobí se fanoušci na sociálních sítích.

 

Je pravda, že ve fotbale je podobných zákroků během utkání několik. Je pravda, že do sebe byli oba zaklínění, ale špatně to odnesl jen Salah. A lidem vadilo zejména to konečné přilehnutí ruky. Tak, jako vždy, i tady se názory různí. Nestranní fanoušci se neshodují a pochopitelně ani fanoušci z obou táborů. V Madridu kapitána Realu milují, v Liverpoolu ho nesnáší.

 

15

GALERIE: Sergio Ramos a Mohamed Salah ve finále Ligy mistrů

Zdroj: Twitter

Sergio Ramos a Mohamed Salah

Hodnocení:

 

Na sociálních sítích se také objevují obrázky, které se k tématu vážou. Jsou to zejména vtípky a ironické fotomontáže. Ramos je na nich třeba jako zápasník UFC a nebo má místo své hlavy tu prasečí. Někdo ale dává všechno za vinu samotnému Salahovi, který měl naopak držet Ramose.

 

Anketa

Šlo o nedovolený zákrok Ramose?

Hlasovalo 740 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program