Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 5. 2018
Fotbal Nebyl potrestán

Nenáviděný i milovaný Ramos: Lidé mu nadávají, ale i vtipkují!

Sergio Ramos v souboji s Mohamedem Salahem
Zdroj: Profimedia
Sergio Ramos v souboji s Mohamedem Salahem

Zatímco liverpoolský Mohamed Salah podstupoval vyšetření v nemocnici, madridský Sergio Ramos se radoval s pohárem pro vítěze Ligy mistrů. Právě Salah s Ramosem svedli v 26. minutě finálového klání souboj o míč, po kterém má Salah pravděpodobně zlomenou klíční kost. Ramos potrestán nebyl, ale kdo ten nešťastný moment viděl, jistě uzná, že šlo minimálně o hraniční zákrok. Podívejte se, jaké to ve světe vyvolalo reakce…

"Kontroverzní zákrok Sergia Ramose," to je nejčastější formulace v zahraničních médiích, které tím naráží na situaci, ke které došlo ve 26. minutě finále Ligy mistrů. Obránce Realu Madrid Ramos zablokoval ruku Salaha pod svou paží a v pádu mu ji přilehl. Egyptský forvard musel být ošetřován a zkusil se vrátit do hry. Jenže zranění bylo natolik vážné, že nakonec odstoupil úplně.

 

 

Nevypadalo to vůbec hezky. Ruka Salaha se divně přetáčela a nakonec to nejspíš odnesla klíční kost. Tu má Mohamed Salah podle neoficiálních informací zlomenou a je tak vážně ohrožen jeho start na mistrovství světa.

 

 

A Ramosův „zápasnický chvat“ nebyl nijak potrestán. Žádná žlutá, nic. "Ramos si zřejmě z Egypťanů neudělal kamarády," řekl ironicky na tiskové konferenci trenér Liverpoolu Jürgen Klopp. "Tyhle prasárny ho proslavily, Ramos nemá na trávníku co dělat. Věděl moc dobře, jak to dopadne. Byl v tom jasný úmysl. Ramos je prase," zlobí se fanoušci na sociálních sítích.

 

Je pravda, že ve fotbale je podobných zákroků během utkání několik. Je pravda, že do sebe byli oba zaklínění, ale špatně to odnesl jen Salah. A lidem vadilo zejména to konečné přilehnutí ruky. Tak, jako vždy, i tady se názory různí. Nestranní fanoušci se neshodují a pochopitelně ani fanoušci z obou táborů. V Madridu kapitána Realu milují, v Liverpoolu ho nesnáší.

 

15

GALERIE: Sergio Ramos a Mohamed Salah ve finále Ligy mistrů

Zdroj: Twitter

Sergio Ramos a Mohamed Salah

Hodnocení:

 

Na sociálních sítích se také objevují obrázky, které se k tématu vážou. Jsou to zejména vtípky a ironické fotomontáže. Ramos je na nich třeba jako zápasník UFC a nebo má místo své hlavy tu prasečí. Někdo ale dává všechno za vinu samotnému Salahovi, který měl naopak držet Ramose.

 

Anketa

Šlo o nedovolený zákrok Ramose?

Hlasovalo 739 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   18:40

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:30

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   17:30

   Teleshop

   17:45

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   18:00

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý Program