pomocná ruka

Nejste spokojeni v UFC, pojďte do Bellatoru, nabízí Cris Cyborg

Šampionka Bellatoru Cris Cyborg
Zdroj: Profimedia
Šampionka Bellatoru Cris Cyborg
David Chmátal
David Chmátal
5.4. 2021 9:55
Téma:
MMA

Bývalá UFC šampionka a dnes královna Bellatoru Cris Cyborg nabídla nespokojeným zápasníkům řešení. Ti, kteří se už nechtějí dohadovat s promotéry, zve do Bellatoru, kam po ukončení angažma v UFC zamířila i ona.

Šampionka nabídla pomocnou ruku všem, kteří nejsou spokojeni se svou organizací, a hlavně Jonu Jonesovi, jednomu z nejlepších zápasníků všech dob, který se s UFC dohaduje o výši své výplaty. Když U|FC nepřistoupilo na o destíky milionů dolarů vyšší odměnu, žádal dokonce o propuštění z UFC.“Každý zápasník, který chce být zápasník, být hvězda a nechce řešit promotéry, kteří se snaží všemožně zviditelnit, pojďte do Bellatoru,
“ je volný překlad šampiončina příspěvku, ve kterém cílila právě na Jona Jonese.


 
Bellator by jistě jméno jako Jon Jones uvítal, ale těžko uvěřit, že by "Ten nejlepší ze všech" opustil svůj trůn. Nicméně nebyl by jediný, kdo přešel ke konkurenci. Nedávno do organizace zamířili z UFC vyhození Yoel Romero a Anthony Johnson či Corey Anderson.
 

Cyborg (23-2-1NC) si s šéfem UFC zažila své. Dlouho v organizaci dominovala a v pérové váze našla jen jednu přemožitelku - Amandu Nunesovou. Přesto, když se její kontrakt nachýlil ke konci, Dana White ji smlouvu neprodloužil a Brazilka bez vyjednávání organizaci opustila. 


"Zažila jsme tam hezké, ale drsné časy. Nebylo to jen o dění v kleci, i mimo ní bylo moc stresu," komentovala tehdy svůj odchod. Následně se domluvila s konkurenčním Bellatorem, kde září štěstím a znovu vyhrává jeden zápas za druhým.Nyní ji čeká další obhajoba. V květnu se na Bellatoru 259 znovu postaví Leslie Smith (12-8-1), kterou již jednou porazila v roce 2016. Tehdy se utkaly pod záštitou UFC.
 

O víkendu proběhl Bellator 255. Šampion dvou výhových kategorií obhájil titul pérové váhy, už v prvním kole Sancheze doslova uspal:
V noci z pátka 9.4. na sobotu 10.4. se uksuteční další galavečer. Bellator 256: Bader vs. Machida sledujte na kanálech Nova Sport a Voyo.
 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

   20:05 23:00
   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   Granada CF - Manchester United FC

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   03:45

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   20:55 23:00
   23:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel

   00:30

   Fotbal: SSV Jahn Regensburg - SV Werder Bremen

   02:10

   Racing magazine (1)

   02:35

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Fotbal: FC Metz - Lille OSC

Celý program