Aktualizováno 5.11. 2016 09:13
NBA Dočkal se

Nejlepší večer pro Satoranského, jeho Washington poprvé vyhrál!

Tomáš Satoranský

Tak přeci! Český basketbalista Tomáš Satoranský v NBA poprvé slavil se svým Washingtonem výhru. V nejprestižnější lize světa se navíc dál posouvá. Svůj čas na hřišti oproti minulému zápasu zdvojnásobil na 21 minut a zaznamenal v nich čtyři body. Stal se nejvytíženějším náhradníkem Wizzards.

Na tenhle večer bude Tomáš Satoranský jistě dlouho vzpomínat. Možná zastínil i jeho premiéru v NBA, protože dostal konečně více prostoru na palubovce. Odehrál přes 21 minut, ve kterých zaznamenal čtyři body, tři doskoky a jednu asistenci.

Byl to nejpovedenější večer pro jediného českého zástupce v NBA, ale i pro jeho Washington, který porazil Atlantu těsně 95:92. Pro Wizzards to bylo navíc teprve první letošní vítězství. Největší podíl na výhře Washingtonu měl Bradley Beal, který zaznamenal osmadvacet bodů.

I přes to, že má Satoranský po utkání s Atlantou jistě úsměv na tváři, stále čeká na první trojku. Pokud však bude dostávat od trenéra Brookse stále víc prostoru jako doposud, jistě se jí brzy dočká.