konec jedné etapy

Nejlepší quarterback historie se loučí. Patriots přicházejí o Toma Bradyho

Tom Brady
Zdroj: Profimedia
Tom Brady
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 17. 3. 2020

Jedno z nejslavnějších spojení, ne-li to vůbec největší, hráče amerického fotbalu se svým klubem končí. Tom Brady je držitelem mnoha rekordů NFL a s týmem New England Patriots vyhrál šestkrát Super Bowl. Nyní se však prostřednictvím sociálních sítí rozloučil se všemi lidmi v klubu i jeho fanoušky.

Tom Brady je nejslavnějším hráčem amerického fotbalu a mnohými experty je také považován ze nejlepšího v historii. Dvaačtyřicetiletý quarterback strávil celou svou dosavadní profesionální kariéru v týmu New England Patriots.


Během dvaceti sezon, které v týmu ze státu Massachusetts strávil, vytvořil Brady spoustu ligových rekordů, které se budou jen těžko někomu překonávat. Mezi ty nejprestižnější patří 6 vyhraných Super Bowlů, 9 účastí v Super Bowlu či 4 ocenění pro nejužitečnějšího hráče v tomto vrcholu sezony.


Brady je pro fanoušky v Nové Anglii modlou, a tak není divu, že jeho rozloučení s týmem Patriots zasáhlo mnoho lidí. Jeho příspěvky, ve kterých děkuje všem v týmu, dosáhly během hodiny stovek tisíc reakcí.

Zobrazit pspvek na Instagramu

FOREVER A PATRIOT

Pspvek sdlen Tom Brady (@tombrady),

"Všechno, čeho jsme dosáhli mi přináší obrovskou radost a vše, co jsem se naučil si s sebou ponesu navždy. Nemohl bych být tím, kým jsem, bez všech těch vztahů, které jsem si s vámi vybudoval," adresoval Brady zprávu celé organizaci Patriots.

Zobrazit pspvek na Instagramu

LOVE YOU PATS NATION

Pspvek sdlen Tom Brady (@tombrady),

"Otevřeli jste mi srdce a já vám otevřel to své. Nevím, co mě čeká v mé fotbalové budoucnosti, ale je čas otevřít novou kapitolu mého života a mé kariéry," vzkázal rodák z Kalifornie svým fanouškům.Brady byl draftován jako 199. v pořadí, ale dotáhl to na jednoho z nejlepších hráčů v historii amerického fotbalu. Kam povedou po veleúspěšné štaci v Nové Anglii jeho další kroky ale zatím nenaznačil.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

   18:05 20:05
   20:05

   Marc Márquez - Sběratel trofejí

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   MLS is Back Show (1)

   21:35

   NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

   23:35

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Běhej lesy - Slavkovský les

   18:45 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

   20:40

   NBA - Dalekonosné střely 2015 - 2020

   21:10

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

   22:05

   World Darts Championship 2018

Celý program