Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2018
neštěstí rodinná tragédie

Nejhorší noční můra lyžaře Millera: V bazénu se mu utopila dcera!

Bode Miller
Zdroj: Profimedia

Jen těžko si mohl olympijský vítěz v alpském lyžování Bode Miller představit horší chvíle ve svém životě. O víkendu se mu totiž během návštevy známých neštastnou náhodou v bazénu utopila teprve devatenáctiměsíční dcera Emeline.

Informaci o rodinném neštěstí přinesl zdroj z blízkého okolí slavného lyžaře, který kromě olympiády také čtyřikrát ovládl mistrovství světa.

Okolnosti jsou zatím nejasné, ale tragédie se měla stát u sousedů, kam Bode společně s manželkou a dcerkou Emeline přišli na návštěvu. Záchranáři se na místě snažili ani ne dvouleté dítě oživit, ale pomoci mu nedokázali ani v nemocnici.

14

GALERIE: Bodeho Millera zastihla rodinná tragédie

Zdroj: Profimedia

Bode Miller s manželkou a dcerou v Aspenu

Hodnocení:

"Jsme naprosto zdevastovaní. Ani za milion let by nás nenapadlo, že budeme muset čelit takto obrovské bolesti. Její láska, světlo a duše nikdy nebudou zapomenuty. Naše malá holčička milovala život a prožívala ho naplno každý den," napsali společně Morgan a Bode Millerovi na sociální sítě.

Miller o tragédii informoval na instagramu
Zdroj: Instagram

Emeline byla Bodeho čtvrtým a zároveň nejmladším dítětem. Úspěšný lyžař během své kariéry získal celkem 12 olympijských medailí a celkem třiasedmdesátkrát stanul na stupních vítězů ve Světovém poháru. Aktivní kariéru ukončil v roce 2017.

 

Bohužel úmrtí jeho dcery není jedinou rodinnou tragédií, která ho v životě zasáhla. V roce 2013 našli jeho bratra Chelona mrtvého. Bylo mu pouhých 29 let.

mm TN.cz