Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 9. 2018
Fotbal neuvěřitelná situace

Nejhorší fotbalová pasáž všech dob! Na to se nedá koukat

Neuvěřitelná situace neskončila gólem
Zdroj: Twitter

Jak to mohli nedat? V Saudské Arábii posunuli hranice nemožného na novou úroveň. To co se událo na hřišti, už snad fanoušci na fotbale snad nikdy nikde neuvidí. Uvidí to naopak tisíce lidí na internetu, kteří budou hledat ty nejbizarnější fotbalové momenty v historii.

Dlouho bylo za nejhorší fotbalovou pasáž všech dob uznáváno 20 vteřin ze zápasu mezi Manchasterem City a QPR z roku 1993. To co se dělo na hřišti totiž nemělo obdoby. Vypadalo to, jako kdyby QPR nechtělo dát gól a naopak Citiziens ho chtěli dostat.


V nejvyšší lize v Saudské Arábii ale těchto 20 vteřin přebyli. Nejenže brankář udělal během chvilky několik fatálních chyb, ale útočníci byli natolik neschopní, že nedokázali dostat balón do brány. Vrchol celé komedie nastal ve chvíli, kdy střílící hřáč do prázdné brány trefil svého spoluhráče svíjejícího se bolestí na brankové čáře.

 
Video se teď šíří internetem jako lavina a je pro smích všem, kteří ho viděli. „To je ten druh smůly, jako když se snažíš v 90. minutě vyrovnat ve FiFA,“ směje se uživatel na twitteru s odkazem na počítačovou hru.


Al Fasaily i přes tuto neproměněnou šanci vyhrálo nad týmem Ohod 2:0.

hp TN.cz