nova sport 2 fotografický úlovek

Nejdražší selfie! Neymar vtěsnal na fotku osm miliard korun

Neymar s reprezentačními spoluhráči
Zdroj: Instagram
Téma:

Neymar je nejen jeden z nejlepších fotbalistů na světě, ale taky velký šoumen. Své fanoušky dennodenně na sociálních sítích zásobuje fotografiemi a videi a tentokrát se mu povedl obzvláště dobrý úlovek.

Brazilská reprezentace se zrovna vracela z vítězného utkání nad Spojenými státy americkými, když Neymara napadlo, že se vyfotí se svými spoluhráči. Na fotku se kromě hvězdného fotbalisty vešlo dalších deset brazilských reprezentantů.

 

Už to samo o sobě je unikát, podíváme-li se ale na věc po stránce finanční, teprve nás začne přecházet zrak. Počítejte s námi. Letošní posila Liverpoolu Roberto Firmino má hodnotu více než miliardy stejně jako jeho spoluhráč Fernandinho.

 

Nedaleko od této magické hranice se nacházejí Danilo, jehož odhadovaná hodnota je 844 milionů korun, a Douglas Costa, za kterého by případný zájemce musel vysázet na dřevo necelých 784 milionů.

 

 

Těsně pod půlmiliardou korun je Luis Gustavo, přes tři sta tisíc by vyšli Miranda a Philippe Coutinho. Partě Brazilců pak suverénně vévodí právě autor fotografie. Fabinho (156 miliónů), Marcelo (165 miliónů) či třicetimiliónový Lucas Lima jsou ve srovnání s většinou spoluhráčů už jen jako chudí příbuzní.

 

Partě Brazilců pak suverénně vévodí právě autor fotografie. Neymarova tržní hodnota se odhaduje na 2,37 miliardy korun. Suma sumárům, brazilskému fotbalistovi se podařilo vmáčknout na jedno selfíčko téměř osm miliard korun.

 

Přípravné zápasy brazilského týmu i jeho utkání v rámci jihoamerické části kvalifikace na MS 2018 můžete sledovat na obrazovkách stanice NOVA Sport 2. Kompletní televizní program najdete ZDE.
 

Související témata:
TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Gloucester Rugby - Sale Sharks

   12:45

   Zvedni se z gauče (7)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   09:00 11:30
   11:30

   25 - year anniversary Verbier

   12:00

   Casey Stoner - Konec na vrcholu

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   14:35

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Olympique Marseille

   16:20

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

Celý program