Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport 2 fotografický úlovek

Nejdražší selfie! Neymar vtěsnal na fotku osm miliard korun

Neymar s reprezentačními spoluhráči
Zdroj: Instagram

Neymar je nejen jeden z nejlepších fotbalistů na světě, ale taky velký šoumen. Své fanoušky dennodenně na sociálních sítích zásobuje fotografiemi a videi a tentokrát se mu povedl obzvláště dobrý úlovek.

Brazilská reprezentace se zrovna vracela z vítězného utkání nad Spojenými státy americkými, když Neymara napadlo, že se vyfotí se svými spoluhráči. Na fotku se kromě hvězdného fotbalisty vešlo dalších deset brazilských reprezentantů.

 

Už to samo o sobě je unikát, podíváme-li se ale na věc po stránce finanční, teprve nás začne přecházet zrak. Počítejte s námi. Letošní posila Liverpoolu Roberto Firmino má hodnotu více než miliardy stejně jako jeho spoluhráč Fernandinho.

 

Nedaleko od této magické hranice se nacházejí Danilo, jehož odhadovaná hodnota je 844 milionů korun, a Douglas Costa, za kterého by případný zájemce musel vysázet na dřevo necelých 784 milionů.

 

 

Těsně pod půlmiliardou korun je Luis Gustavo, přes tři sta tisíc by vyšli Miranda a Philippe Coutinho. Partě Brazilců pak suverénně vévodí právě autor fotografie. Fabinho (156 miliónů), Marcelo (165 miliónů) či třicetimiliónový Lucas Lima jsou ve srovnání s většinou spoluhráčů už jen jako chudí příbuzní.

 

Partě Brazilců pak suverénně vévodí právě autor fotografie. Neymarova tržní hodnota se odhaduje na 2,37 miliardy korun. Suma sumárům, brazilskému fotbalistovi se podařilo vmáčknout na jedno selfíčko téměř osm miliard korun.

 

Přípravné zápasy brazilského týmu i jeho utkání v rámci jihoamerické části kvalifikace na MS 2018 můžete sledovat na obrazovkách stanice NOVA Sport 2. Kompletní televizní program najdete ZDE.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 15:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   15:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   16:45

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   18:35

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   Element (388)

   15:00

   UFC Main Event (3)

   15:50

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   17:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   19:20

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

Celý Program