video slušná řežba

Nejdražší rvačka NHL? Do bitky se zapojily i hvězdy s Crosbym!

Rvačka mezi Pittsburghem a Los Angeles
Zdroj: NHL media

NHL zažila dost pravděpodobně jednu z nejdražších rvaček ve své historii. Do hromadné bitky při utkání Pittsburghu s Los Angeles se zapojily i hvězdy jako Sidney Crosby, Phil Kessel či Anže Kopitar. Přes celé kluziště se vydal i gólman "Tučňáků" Marc-André Fleury.

Boxerské vložky se diváci v hale Consol Energy Center dočkali jen pár minut před konce druhé třetiny. Všechno odstartovalo seknutí hostujícího Jeffa Cartera do nohy miláčka fanoušků Pittsburghu Jevgenije Malkina.

Ruský útočník se poměrně ochotně skácel na led a odstartoval tím sérii pěstních potyček. Útok svého parťáka nenechal chladným ani Crosbyho, který se také ukázal jako zdatný zápasník.

A jak si s nepřehlednou situací poradili rozhodčí? Na trestnou lavici poslali za sekání Cartera i Malkina. Za hrubost potrestali i Braydena McNabba z Los Angeles.

Zápas nakonec dopadl lépe pro hráče Kings. Minutu před koncem základní hrací doby sice srovnal na 2:2 jeden z hlavních aktérů hromadné bitky Malkin, ale v samostatných nájezdech měli navrch hosté.

• 23:35 01:35