Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 12. 2017
Nepříjemnost Známý kouč

Trenér Valencie v šoku: Na autě viděl krev, pak zjistil, koho srazil!

Marcelino García Toral
Zdroj: Profimedia
Marcelino García Toral

Trenér fotbalové Valencie Marcelino García Toral neměl letos příjemný Štědrý večer. Když totiž jel za svou rodinou, havaroval. Byla velká mlha a on hned věděl, že někoho srazil. Když na svém autě viděl krev, zůstal jen nehybně zírat. Když udělal pár kroků od svého vozu, viděl, že tím, koho srazil a kdo přišel o život, je divočák. Toral pak byl sám převezen do nemocnice.

Marcelino García Toral jel v neděli brzy ráno za svou rodinou, aby s ní strávil vánoční svátky a užil si Štědrý den. Jenže mezi španělskými městy Logroňo a Bilbao měl nehodu.

 

Nebylo příliš dobré počasí a vozovku zahalila mlha. Toral věděl, že někoho srazil a tak se hned vyděsil. Vzhledem ke špatnému počasí však nevěděl, co mu vběhlo pod kola. A jelikož to byla velká rána, bál se, že mohl dokonce zabít i člověka.

 

 

Na jeho poškozeném voze byla krev, ale až o pár metrů dále byla oběť srážky. Byl to divočák. Marcelina Garcíu Torala po nehodě převezli na vyšetření do nemocnice, kde se naštěstí neprokázala žádná zranění a zkušený kouč si tak Vánoce mohl vychutnat i přes tento nepříjemný zážitek se svou rodinou.

lju TN.cz