sportovní vtipy

Nedělní virály: Trpišovský jako myslivec a Kosticyn jako hvězda UFC

Jindřich Trpišovský a Andrej Kosticyn
Zdroj: Profimedia, koláž tn.cz
Jindřich Trpišovský a Andrej Kosticyn
Skok Aleš
Aleš Skok
28.2. 2021 17:21

Máme poslední únorovou neděli a je tak čas na další dávku sportovních virálů. Hlavním tématem byl postup Slavie přes Leicester, ale také Roman Prymula v Edenu, Andrej Kosticyn jako nová hvězda UFC a několik parafrázovaných hlášek z Okresního přeboru.

Jako první tady máme ještě vtípek na Romana Prymulu a jeho účast na prvním zápase mezi Slavií a Leicesterem. Tentokrát se snažil získat lístek na zápasy NHL pod širým nebem. Nicméně neúspěšně.

 

V extralize o sobě dal opět vědět pardubický Andrej Kosticyn dalším tvrdým zákrokem. Podle některých by se tak mohl stát novou tváří hry od EA Sports. Tentokrát ne však NHL, ale UFC.

 

Sportovní vtipálci také parafrázovali legendární výrok Ludvíka Hovorky z Okresního přeboru: "Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme." V hlavní roli ministr zdravotnictví Jan Blatný.

 

 

Na paškál také přišla jednička draftu z loňského roku Alexis Lafreniere, který měl v letošní sezóně méně bodů než gólman Penguins Tristan Jarry.

 

Obrovským tématem byl senzační postup Slavie do osmifinále Evropské ligy přes anglický Leicester. Jindřich Trpišovský se tak ihned proměnil v lovce lišek, například jako ve filmu Tři oříšky pro Popelku.

Fantazie!

Zveejnil(a) Sportovn Hlky dne tvrtek 25. nora 2021
 

 

 

Na sociální sítích se také objevila fotka Raymonda van Barnevelda se svým fanouškem, kterým není nikdo jiný než kouč Liverpoolu Jürgen Klopp.

 

 

Okresní přebor jsme již jednou v našem výčtu měli, ale nebylo to naposledy. Tentokrát je v hlavní roli premiér Andrej Babiš jako Pepík Hnátek. Důvodem jsou současná opatření, kdy lidé nebudou moci vycestovat mimo okres.

 

Tentýž seriál, to samé omezení, ale tentokrát s Ondřejem Vetchým.

 

 

 

Opatření se týká další obrázek, ve kterém si první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk myslí, že je ve VIP Slavie. Bohužel pro něj je pouze na soutěži okresního přeboru.

 

Jako poslední tu máme bizarní situaci, ve které vítkovickému Janu Hruškovi vypadl z výstroje telefon přímo při extraligovém zápase. Zřejmě ho dal do jiného hrníčku, než si myslel.

Zveejnil(a) Artmen dne Nedle 28. nora 2021

 

Slavia svým postupem ohromila celý fotbalový svět:

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Český motorsport 2021 (1)

   13:35 14:05
   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

   16:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto2)

   16:50

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program