sportovní vtipy

Nedělní virály: Rapující Guardiola a piva za Messiho góly

Tomáš Vaclík a Pep Guardiola
Zdroj: Twitter @vonstrenginho, Twitter @vaclos31
Tomáš Vaclík a Pep Guardiola
Jiří Průša
Jiří Průša
27.12. 2020 16:18
Téma:

S další nedělí přichází nová várka nedělních virálů. V čase kolem Vánoc zaujala rozvážka piv pro brankáře, které překonal Lionel Messi nebo rapující Pep Guardiola.

Minulý týden se stal velkým terčem kritiky Ladislav Krejčí mladší ze Sparty, který za svůj loket do obličeje Tomáše Solila dostal červenou kartu a stopku na čtyři zápasy.

 

Ve středu ho napodobil taktéž loktem do hlavy plzeňský Pavel Bucha v zápase proti Slavii. Fanoušci bojových sportů tak vycítili možnost na MMA duel Krejčí vs. Bucha.
V druhém kole šipkařského mistrovství světa ohromil Scott Waites proti Nathanu Aspinallovi, když favorita zaskočil a dostal se do vedení 2:0. Přestože Asp už byl na pokraji vyřazení, dokázal se vrátit a nakonec duel otočit.
K Vánocům neodmyslitelně patří i rozbalování dárků a často se pod stromečkem objevují ponožky. Býváte také naštvaní jako Pavel Nedvěd, když otevřete další balíček měkoušů?


 

Lionel Messi překonal Pelého rekord v počtu nastřílených branek za jeden klub a americký pivovar Budweiser se rozhodl tento čin oslavit. Všem brankářům poslal pivo s pořadovým číslem za každý gól, který od Messiho dostali. Pět lahví obdržel také Tomáš Vaclík.


 

Dvě piva ukázal i kritizovaný brankář Chelsea Kepa Arrizabalaga a stal se terčem dalšího vtípku na svou osobu. "Dvě piva v jedné ruce udrží, ale jeden míč v obou rukách ne," vysmál se mu jeden z fotbalových fandů.


 

Velkým hitem se na sociálních sítích stalo editované video rozhovoru Pepa Guardioly, které bylo upraveno tak, že to vypadá, jako by kouč Manchesteru City rapoval Eminemův slavný hit Lose Yourself. Video sdílel například i legendární fotbalista a současný komentátor Gary Lineker.


 

Manažer několika hvězd UFC Ali Abdelaziz si rýpl do Conora McGregora, když srovnal dětství svého svěřence Chabiba Nurmagomedova s tím McGregorovým. Zatímco irský ranař si hrál s plyšovým medvědem, Chabib už se pral s živou šelmou.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Polední sportovní noviny

   13:00 13:05
   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program