sportovní vtipy

Nedělní virály: Očkování podle MvG, tryskomyš Chabib i start NHL!

Nedělní virály: NHL, Chabib, van Gerwen
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz
Nedělní virály: NHL, Chabib, van Gerwen.
Richard Wagner
Richard Wagner
17.1. 2021 16:56

Týden s týdnem se opět sešel a je čas na pravidelnou rubriku Nedělní virály. V uplynulém týdnu byl tématem start nejlepší hokejové soutěže světa, propuštění Romana Berbra a ušetřeno nebylo ani očkování proti covidu.

Bezesporu jednou z největších událostí byl start nejlepší hokejové soutěže světa. Zkrácená sezóna NHL přinese 56 kol a solidní porci zápasů.

 

Ty můžete pravidelně sledovat i na kanálech Nova Sportu a platformě Voyo. Večerní a noční zápasy mohou způsobit v některých domácnostech řadu nedorozumění. Jako když vám třeba přítelkyně v nejlepším řekne, abyste jí připoutali k posteli a dělali si, co chcete.  

 

It's finally that time of year again

Zveejnil(a) Hockey Memes dne Ptek 15. ledna 2021

 

Letošní sezóna za oceánem se musí obejít bez jedné ze svých ikon. Brankář Henrik Lundqvist prodělal operaci srdce a proto celý ročník vynechá.

 

Po návratu z nemocnice jej čekalo krásné přivítání od jeho dcerek, které mu připravily společně s maminkou krásné přivítání. Nechyběly ani transparenty se vzkazy "Miluju tě, taťko" a "Vítej doma, taťko".

 

 

Více než aktuální je téma očkování vakcínou proti koronaviru. Na facebookové skupině Šipkaři jeden z uživatelů sdílel holandskou strategii.

 

Aktuální světová dvojka Michael van Gerwen totiž prý zvládne za hodinu naočkovat 180 lidí a to s dodržením předepsaného rozestupu.

 

 

Sociálními sítěmi samozřejmě proběhlo i video Nizozemce Teuna Koopmeinerse z AZ Alkmaar, který se perfektní patičkou nejen přihlásil o titul gól roku, ale stal se i jedním z našich Borců na konec.

 

 

U fotbalu ještě zůstaneme. Tentokrát jej ale spojíme se světem MMA. UFC legenda Chabib Nurmagomedov má fyzičku jako hrom, což ukázal i s míčem, když doslova běžel jako tryskomyš.

 

 

V Česku bylo bezesporu velkým tématem i propuštění zadrženého fotbalového bosse Romana Berbra, který byl prošetřován kvůli podezření v kauze ovlivňování zápasů. A čeští tvůrci koláží měli pré.

 

 

 

A samozřejmě se nezapomnělo ani na útok na Kapitol a houfně parodovanou fotku. Zde je například slávistický šéf Jaroslav Tvrdík a "rabování" libereckého kádru.

 

Zveejnil(a) esk fotbal pro fanouky dne ter 12. ledna 2021

 

San Marino, Andorra, Lichtenštejnsko... o těchto zemích se hovoří jako o fotbalových trpaslících. Ale představte si ty největší hvězdy jako opravdové trpaslíky.

 

 

Celý internet se také bavil zápasem z turecké ligy. Trávník byl zapadaný sněhem. Na tom není nic moc vtipného, ale hráči Sivassporu nastoupili v bílých dresech a nebyli tak téměř vidět.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Český motorsport 2021 (1)

   13:35 14:05
   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

   16:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto2)

   16:50

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program