sportovní vtipy

Nedělní virály: Čiliak jako cedník, plešatý Zlatan a Cross zkoumaný VARem

Marek Čiliak, Zlatan Ibrahimovič a Rob Cross
Zdroj: Profimedia, koláž tn.cz
Marek Čiliak, Zlatan Ibrahimovič a Rob Cross
Skok Aleš
Aleš Skok
31.1. 2021 14:48
Téma:

Poslední den v měsíci, a ke všemu neděle. Je tak ideální čas na článek plný sportovních vtípků a virálů, které se v uplynulém týdnu objevily na internetu. A co jsme našli tentokrát?

Prodej českobudějovickéhobrankáře Marka Čiliaka, plešatého Zlatana Ibrahimoviče, branku gólmana Filipa Novotného nebo šipkaře Roba Crosse v ofsajdu.

 

V tomto týdnu se na instagramovém profilu legendárního Švéda Zlatana Ibrahimoviče objevila fotka, kde je celý plešatý. Fotka samozřejmě vzbudila velký ohlas a řešilo se, zda je skutečná, nebo jde o fake. Nakonec za B bylo správně, což odhalilo milánské derby v italském poháru, kde měl Zlatan stále svůj culíček.

 

I další příspěvek se týká 39letého útočníka AC Milán. Právě ve vzájemném souboji s Interem si hodně zblízka promluvil s belgickým Romelem Lukakuem. Oba se počastovali velkou salvou nadávek a urážek. Ibrahimovič nakonec po červené kartě zápas nedohrál.

 

 

Hodně vzruchu přinesla také branka Karlových Varů Filipa Novotného. Ten se jako první extraligový gólman trefil do odkryté soupeřovy branky. Osudným týmem se stala Mladá Boleslav. Jak podle fanoušků branka vypadala?

 

 

I v dalším příspěvku máme brankáře, tentokrát toho českobudějovického, Marka Čiliaka. Ten má s Novotným společné to, že i on jednou skóroval, ale tomu byl gól připsán po vlastní brance. Nicméně v poslední době spíše góly dostává a není úplnou oporou týmu. A tak jeden z fanoušků vytvořil inzerát s prodejem slovenského gólmana. Na kompletní znění se můžete podívat níže.

 

 

Na fotbalové výsledky už zřejmě nebude sázet známý glosátor Neobjektivní novinář. Podle jeho slov vsadil na Liverpool s Burnley a Manchester United se Sheffieldem. V obou případech favorité prohráli. Na koho bude sázet teď?

 

Ped asem jsem si vsadil na Liverpool s Burnley. Liverpool po 68 domcch zpasech bez porky prohrl. Vera jsem si...

Zveejnil(a) Neobjektivn Novin dne tvrtek 28. ledna 2021

 

Tentýž účet reagoval také na včerejší porážku pražské Sparty, která prohrála s Bohemkou po 20 letech. K čemu porážku přirovnal?

 

Myslel jsem si, e tenhle tden u nic zoufalejho ne ulcov video o lustru neuvidm, ale to jsem si neuvdomil, e jet o vkendu bude hrt Sparta...

Zveejnil(a) Neobjektivn Novin dne Sobota 30. ledna 2021

 

Fanouškům neunikl ani šipkař Rob Cross, který tedy už z Masters vypadl, ale všechny zaujal svým hodem mimo klasické území. Jeho přešlap nakonec konec v turnaji neodvrátil. Celá situace ale připomněla moment, kdy sporné okamžiky prozkoumává ve fotbale VAR.

 

 

A na závěr jedna sportovně-politické téma. Nikomu určitě neunikla akce v Teplicích, na které byl přítomen i Milan Hnilička jako předseda NSA. A podle slov Andreje Babiše, to tentokrát opravdu nevychytal.

 

 

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

   12:50

   Element (437)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2021

   09:00 11:35
   11:35

   Ligue 1 Highlights (32)

   12:30

   Kitesports Insights & X - Project

   13:00

   Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   14:45

   NHL: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

   16:30

   Český motorsport 2021 (1)

Celý program