Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2016 16:24
galerie kdo to je?

Nedávno mu zemřela žena, kouč Růžička už má novou lásku!

Vladimír Růžička a Marie
Zdroj: Profimedia / facebook
Vladimír Růžička a Marie

Korupční aféra, konec na lavičce národní týmu, smrt manželky. Tím vším si za poslední rok prošel uznávaný hokejový trenér Vladimír Růžička. Teď se ale zdá, že na všechno našel účinný lék v podobě nové lásky. O koho jde?

V životě trenéra někdejšího úspěšného hráče Vladimíra Růžičky se dva měsíce po smrti milované manželky Evy objevuje nová žena. Pronikavě modré oči, melír, piercing ve tváři a výrazné rty. To jsou výrazné znaky, podle kterých snadno poznáte Marii.
 


Při nedávných zápasech fandila přímo na stadionu Chomutovu, který Růžička trénuje. Jak ale uvedl deník Blesk, olympijský vítěz z Nagana s to s Marií táhne už delší dobu. "Chodí spolu na obědy, často je vidět v restauraci na zimním stadionu a také v jednom nočním podniku, kde si Růžička pravidelně rezervuje stůl," uvedl zdroj deníku.


16

GALERIE: Vladimír Růžička má novou lásku

Zdroj: facebook.com

Vladimír Růžička má novou lásku - 5

Hodnocení:


"Když někoho miluji, mám to napsané v srdci, ne na Facebooku," napsala před pár dny na své stránce na Facebooku Marie.


A co ještě o Maríi, jak si temperamentní žena nechá říkat, víme? Narodila se v Havířově, kde také vychodila soukromé učiliště Baron School, které loni zkrachovalo. Teď žije právě v Chomutově, kde Růžička dokončil premiérovou sezonu na střídačce Pirátů. Čím se Marie živí, je otázka, pouze uvádí, že je na "volné noze".


PSALI JSME:


Má mladšího bratra, na kterého nedá dopustit. A vroucně miluje svou maminku, rovněž Marii. Na seznam lásek tak teď přibyl i uznávaný a renomovaný hokejový trenér.
 

TN.cz