Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ostrý vzkaz brání limberského

Nechutný transparent! Kotel Plzně zaútočil na paralympionika Ježka

Plzeňský kotel vyvěsil kontroverzní transparent
Zdroj: facebook.com

Mysleli jste si, že David Limberský svými průšvihy ztratil podporu fanoušků v plzeňském kotli? Jste na omylu! Příznivci Viktorie za svým oblíbencem dál stojí a zaútočí na každého, kdo proti zkušenému obránci vystoupí. Potvrdili to transparentem, který vyvěsili během zápasu s Libercem. Terčem jejich útoku se stal paralympionik Jiří Ježek.

Limberský se dostal do středu zájmu po bouračce v opilosti a následnou nevhodnou gólovou oslavou, kdy točil imaginárním volantem. To ostatně odsoudil i šéf českého fotbalu Miroslav Pelta. A nebyl jediný, komu se tohle gesto moc nezamlouvalo.


Mezi ně patřil právě i Jiří Ježek. "Mám radost, že v integraci hendikepovaných sportovců patříme ke světové špičce. Vždyť kde jinde to mohou nadaní sportovci dotáhnout až do reprezentace. Významnou práci na tomto poli odvádí Viktoria Plzeň a Fotbalová asociace, konkrétně třeba v případě pana Limberského,“ napsal na svém facebookovém profilu.


PSALI JSME:


Ježkův příspěvek sdílelo téměř pět tisíc uživatelů. Jestli se ale ironické rýpnutí do Limberského někomu nelíbilo, byli to plzeňští fanoušci.


Z tribuny poslali úspěšnému českému sportovci jasný vzkaz v podobě transparentu: "Ježek má vztek, že nemůže pít i do druhý nohy." Čtyřicetiletý Ježek má od autonehody v roce 1985 amputovanou část pravé nohy pod kolenem...

Jiří Ježek
Zdroj: profimedia.cz Jiří Ježek


Není divu, že tohle gesto vzbudilo mezi fanoušky na sociálních sítích kritiku. "To choreo ukazuje naprosto přesně inteligenci "fanoušků" Plzně. Je mi z nich na blití," napsal na Twitter uživatel Venca Jareš. "Vážně trapnost a ubohost "našich" plzeňských fanoušků. Limberský by neměl pít, Ježek za to nemůže," přidal se také na Twitteru Martin Štěrba.


A co na to samotný Ježek? Zachoval chladnou hlavu. Na sociální síť vyvěsil fotku s inkriminovaným transparentem a fanouškům Plzně vzkázal: "Díky fanouškům Viktorie Plzeň za vtipnou reakci na moji kritiku chování D. Limberského. Mám radost, že humor ještě žije! Takhle to má vypadat!! A protože Viktorka včera vyhrála, gratuluju a dám si na jejich zdraví dneska i do druhý nohy..."

Díky fanouškům Viktorie Plzeň za vtipnou reakci na moji kritiku chování D. Limberského. Mám radost, že humor ještě žije!...

Posted by Jiří Ježek on 27. září 2015

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nová naděje českého fotbalu? Míša Nosková ukázala parádní výkop i ploché bříško

Argentinská hvězda Manchesteru stáhla fotku pozdě: Vzrušili ho tak spoluhráči?

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program