NHL Neoblíbený hráč

Nechutný Marchand: Další líbačka soupeře, tentokrát s jazykem!

Brad Marchand
Zdroj: Profimedia/NHL media
Téma:
NHL

Útočník Bostonu Brad Marchand patří k jedním z nejlepších hokejistů NHL. Na druhou stranu, pokud by existovala anketa o nejméně oblíbeného hokejistu soutěže, nejspíš by ji vyhrál. Marchand totiž rád provokuje a často za hranicí pravidel a v poslední době i etiky. Poté, co okusoval krk Komarovovi, teď olízl Callahana.

Je to dva týdny zpátky, co po internetu kolovalo video, na kterém byli dva známí provokatéři – Brad Marchand z Bostonu a Leo Komarov z Toronta. Když se tihle dva dostali v prvním zápase úvodního kola play off do kontaktu, došlo ke kuriózní situaci. Marchand totiž začal Komarova „líbat“ po krku (více jsme psali v článku níže).

 

 

A teď svou vášeň (nejen pro hokej) ukázal Marchand znovu. To už ve čtvrtfinálové sérii play off s Tampou Bay. Tentokrát ale nezůstalo jen u polibku, ale hráč s přezdívkou „krysa“ použil i jazyk. Ostatně, podívejte se sami…

 

 

Nebyl to hezký pohled, co říkáte? Na takové plivance a různé jiné nesportovní výlevy pravidla NHL pamatují. Po sezoně však do nich možná přibyde kolonka, která bude zaměřena na olizování nebo líbání soupeře. "Ve hře není absolutně žádné místo pro něco takového. Nerozumím tomu, nerozumím," řekl pro TSN po utkání trenér Tampy Jon Cooper.

 

Brad Marchand to prostě znovu přepískl a jak ho známe, asi to nebylo naposledy, co něco takového udělal. V utkání si sice zapsal dvě asistence, ale ani to Bruins nepomohlo, jelikož podlehli Tampě 3:4 po prodloužení, ve kterém rozhodl Girardi. Lightning jsou tak jedinou výhru od postupu do finále konference.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   11:00 11:05
   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   11:00 13:00
   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

Celý program