Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2019 17:17
absolutní dno udělejte si obrázek sami

Nechutnost má nové jméno! Poslední nahrávka předčila vše

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia

Pokud jste si mysleli, že to, co jste si mohli v uplynulých dnech přečíst o údajných nahrávkách Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky, bylo až příliš, tak teď si teprve sednete na zadek. Na zatím posledním záznamu, který se na internetu objevil, jsou totiž popsané takové nechutnosti, že nad tím zůstává opravdu rozum stát.

Zapomeňte na pomluvy, co se v předchozích dvou nahrávkách s hlasy nápadně připomínající Tomáše Řepku a jeho přítelkyni Kateřinu Kristelovou, propírají jako hodně špinavé prádlo.

S nadsázkou lze říct, že celé Česko sleduje, jak hluboko až může kauza těchto uniklých audiozáznamů klesnout. Poslední nahrávka však vyvrací všechny nejhorší obavy a to, co na ní zazní ženským hlasem, je opravdové absolutní dno!

14

GALERIE: Tomáš Řepka a jeho přítelkyně Kateřina Kristelová

Zdroj: Profimedia

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka

Hodnocení:

Informace ohledně šíření pohlavních chorob mezi asi nejsledovanějším tuzemským trojúhelníkem jsou natolik ponižující, že by bylo snad lepší, kdyby nikdy neuninkly.
 

Celou nahrávku si můžete pustit ZDE:

 

Samozřejmě stále platí to, co bylo již několikrát zmiňováno, že není vůbec jisté, odkud nahrávky pocházejí, a komu, že hlasy skutečně patří.

 

 

To však nic nemění na tom, že je pouze otázkou času, kdy se tenhle "skandál" dostane i za hranice a už tak zbědovaný český showbyznys bude mít mezinárodní ostudu.
 

Anketa

Myslíte si, že jsou audionahrávky pravé?

Hlasovalo 6875 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pavel Novotný pokračuje v boji proti Kristelové: Zruinuju ji!

mm TN.cz