Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozsudek Odsedí si všechno

Nechal sníst milenku rotvajlerem. Brankář se teď vrací zpět za mříže!

Bruno Fernandes
Zdroj: Profimedia

Bruno Fernandes Souza, brazilský fotbalový brankář, který v roce 2010 nechal doslova sníst rotvajlerem svou tehdejší milenku, bude muset z podmíněného trestu zpátky za mříže. Soud tak kývl na žádost právníků. Gólman si za mřížemi odpykal sedm let z předem stanovených dvaadvaceti. Soudci chtějí, aby si teď odseděl i zbytek trestu.

Bylo 9. června 2010, kdy se beze stopy ztratila Eliza Samudiová, modelka z Brazílie a tehdejší přítelkyně fotbalového gólmana Bruna Fernandese. Ten ji nechal sníst rotvajlerem. Více jsme o tom napsali dříve:

 

V roce 2013 byl Fernandes odsouzen na 22 let odnětí svobody. Jeho právníci však udělali všechno pro to, aby byl propuštěn. V únoru opustil vězení a chystal se znovu hrát fotbal. Jenže všechno je zase jinak.

 

Případ se vrátil znovu před soud, kde tři ze čtyř soudců rozhodli o tom, že si odsedí zbytek trestu, tedy patnáct let (7 let za mřížemi už má za sebou - teď byl propuštěn v podmínce). "Zrušili jsme své předchozí rozhodnutí o pozastavení jeho uvěznění," uvedl v prohlášení soud.

 

 

Gólman Bruno Fernandes Souza se tak za necelé dva měsíce na svobodě stačil jen na chvíli znovu vrátit k fotbalu. Působil v druholigovém brazilském celku Boa Esporte. Na polici se však sám přihlásil, aby odpykal zbytek trestu. "Co se stalo, stalo se. Udělal jsem chybu, závažnou chybu, ale chyby se v životě stávají - nejsem špatný chlap," řekl dvaatřicetiletý Bruno.

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:00 04:35

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

 • Nova Sport 2

  • 03:05 04:30

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

Celý Program