Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nechtěně pobavila ty internety

Navrátilová gratulovala Plíškové. Vzkaz ale poslala jejímu ‘trojčeti’!

Martina Navratilova a Karolina Pliskova
Zdroj: Profimedia

Tenistka Karolína Plíšková sice slavné US Open nevyhrála, byť chybělo tak málo, ale gratulace ke své finálové účasti počítá asi ještě teď. Na sociálních sítích vysekli české jedničce poklonu například Petra Kvitová, Martina Navrátilová, nebo Jaromír Jágr. Bývalá světová jednička Navrátilová ale gratulací i nechtěně pobavila a s nadsázkou můžeme říct, že "Plíškové nemohla přijít na jméno."

Karolína je na sebe právem hrdá. Aby také ne, vždyť cestou do finále postupně "odklízela" jednu světovou hráčku za druhou. K životnímu grandslamu chybělo málo, porazit Němku Angelique Kerberovou, což se Plíškové už několikrát podařilo. 

 

 

Finále však ovládla chytře hrající Němka, která po triumfu z US Open usedne na trůn světové tenisové jedničky a sesadí tak královnu Serenu Williamsovou.

 

 

Ale zpátky k české jedničce. Ta po finálové účasti nejspíš nemohla odtrhnout oči a ruce od telefonu, protože se na ní valily gratulace ze všech stran.

 

Jednu z nejcennějších poklon vysekla Plíškové i bývalá světová jednička a žijící legenda ženského tenisu, Martina Navrátilová.

 

Jenže světové rekordmandce v počtu vyhraných turnajů udělala účast Karolíny ve finále US Open nejspíš takovou radost, že na svém twitterovém účtu omylem napsala, že gratuluje "Kateřině Plíškové", čímž pobavila řadu fanoušků po celém světě.

Martina Navratilova
Zdroj: Twitter Martina Navrátilová si spletla křestní jméno Karolíny Plíškové.

 

No jo, stane se, ale kouzlo nechtěného se v tomto případě opravdu povedlo a z dvojčat Plíškových se rázem stala "trojčata".

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   15:05

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:40

   Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

   14:40

   Major League Soccer Highlights (28)

   15:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

Celý Program