zpátky do česka

Velký obrat! Hájek dal Olomouci košem, zamíří domů?

Libor Hájek v dresu New Yorku Rangers
Zdroj: Profimedia
Libor Hájek v dresu New Yorku Rangers
Skok Aleš
Aleš Skok
10.11. 2020 13:21
Téma:

Kometa Brno má našlápnuto k velké posile. Do obranných řad by se měl vrátit mladý obránce se zkušenostmi z NHL Libor Hájek. Podle dostupných informací už začal s klubem trénovat. Jde tak o velký zvrat. Původně měl namířeno do Olomouce.

Dvaadvacetiletý obránce s největší pravděpodobností vypomůže Kometě Brno. Jelikož se zatím neví, kdy v zámoří začne NHL, Hájek bude jistě rád za zápasovou praxi.

 

Už to vypadalo, že Hájek zamíří k olomouckým kohoutům, čemuž v dřívějšku vše nasvědčovalo. "Libor mi volal, že změnil názor a v Kometě působit nebude. Po všech jednáních, která jsme ohledně jeho příchodu s jeho zástupci vedli, je to pro nás všechny velké překvapení. Vůbec jsme takový zvrat nečekali. Tímto považuji veškeré další jednání za uzavřené. Víc nemám k tomuto tématu co dodat,“ sdělil už v září klubovému webu Komety její majitel Libor Zábranský.

 

 

Situace se ale otočila vypadá to, že Hájek už je s Kometou domluvený. Na jihu Moravy působil už v dorosteneckého věku. Navíc tým prochází generační obměnou a už to není ten přestárlý tým z minulých let. V obraně najdeme už sedmnáctiletou stálici Stanislava Svozila a nově také jednadvacetiletého odchovance Filipa Krále.

 

 

Hájek tak v pouhých 22 letech bude patřit mezi zkušenější hráče, který už naskočil v dresu New Yorku Rangers do 33 zápasů nejlepší hokejové soutěže světa NHL, ve kterých si zatím připsal jednu branku a pět asistencí.

 

Nastoupit by mladý obránce mohl už v příštím týdnu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Vegas Golden Knights

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   ATP Tour 250

   12:35

   ATP Tour 250: Qatar ExxonMobil Open

   14:05

   Překvapení evropského fotbalu (1)

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   04:05 06:45
   09:00

   ATP Tour 250

   10:30

   LAAX Open

   11:00

   NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   12:40

   FIA - Pure Motorsport

   13:10

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

Celý program