Je jasno

Návrat do Barcelony se nekoná! Neymar zůstává v Paris St. Germain

Neymar
Zdroj: profimedia.cz
Neymar
Téma:

Celé léto se spekulovalo, kam Neymar zamíří. Hvězdný Brazilec totiž vykřikoval na všechny strany, že je v Paris St. Germain nespokojený a chce odejít. Zájem o jeho služby měly španělské velkokluby Barcelona a Real Madrid. Nicméně podle zdrojů francouzského deníku L´Equipe sedmadvacetiletý fotbalista zůstane v Paříži, nicméně v nominaci na večerní zápas Ligue 1 proti Toulouse není.

Před dvěma lety se stal nejdražším fotbalistou na světě. Pařížský velkoklub ho vykoupil z Barcelony za 222 milionů eur. Jenže po konci minulé sezony hráč chtěl prchnout. Nejlépe do lepší ligy.

Jenže takový balík by za něj žádný tým nebyl schopen zaplatit. Nicméně ozvala se Barcelona, která kromě 200 milionů eur nabízela výměnou i Philippa Coutinha. Tuto nabídku ale vedení PSG odmítlo. Coutinho šel nakonec hostovat do Bayernu Mnichov.


 

Potom se ozval i největší rival Barcelony Real Madrid. Ten však podle médií žádnou oficiální nabídku nepředložil. Poté se údajně o Neymara zajímal i Juventus, nicméně ani jeho zájem se oficiálně nepotvrdil.


Přestupové okno se ve Francii zavírá druhého září, takže ještě může nějaká nabídka přijít, nicméně podle nejnovějších informací francouzského deníku L´Equipe je jasné, že Neymar v PSG zůstane i v této sezoně.

„Mezi hráčem a vedením už neexistuje žádná válka,“ informuje L´Equipe.

Neymar několik týdnů laboroval se zraněným kotníkem. Kvůli tomuto zranění také nehrál na mistrovství Jižní Ameriky. Nicméně teď už je zdravotně fit a záleží jen na kouči Thomasi Tuchelovi, zda ho zařadí do sestavy.
 

Související témata:
vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   09:00 10:45
   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

   16:10

   Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

Celý program