Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Je jasno

Návrat do Barcelony se nekoná! Neymar zůstává v Paris St. Germain

Neymar
Zdroj: profimedia.cz
Neymar

Celé léto se spekulovalo, kam Neymar zamíří. Hvězdný Brazilec totiž vykřikoval na všechny strany, že je v Paris St. Germain nespokojený a chce odejít. Zájem o jeho služby měly španělské velkokluby Barcelona a Real Madrid. Nicméně podle zdrojů francouzského deníku L´Equipe sedmadvacetiletý fotbalista zůstane v Paříži, nicméně v nominaci na večerní zápas Ligue 1 proti Toulouse není.

Před dvěma lety se stal nejdražším fotbalistou na světě. Pařížský velkoklub ho vykoupil z Barcelony za 222 milionů eur. Jenže po konci minulé sezony hráč chtěl prchnout. Nejlépe do lepší ligy.

Jenže takový balík by za něj žádný tým nebyl schopen zaplatit. Nicméně ozvala se Barcelona, která kromě 200 milionů eur nabízela výměnou i Philippa Coutinha. Tuto nabídku ale vedení PSG odmítlo. Coutinho šel nakonec hostovat do Bayernu Mnichov.


 

Potom se ozval i největší rival Barcelony Real Madrid. Ten však podle médií žádnou oficiální nabídku nepředložil. Poté se údajně o Neymara zajímal i Juventus, nicméně ani jeho zájem se oficiálně nepotvrdil.


Přestupové okno se ve Francii zavírá druhého září, takže ještě může nějaká nabídka přijít, nicméně podle nejnovějších informací francouzského deníku L´Equipe je jasné, že Neymar v PSG zůstane i v této sezoně.

„Mezi hráčem a vedením už neexistuje žádná válka,“ informuje L´Equipe.

Neymar několik týdnů laboroval se zraněným kotníkem. Kvůli tomuto zranění také nehrál na mistrovství Jižní Ameriky. Nicméně teď už je zdravotně fit a záleží jen na kouči Thomasi Tuchelovi, zda ho zařadí do sestavy.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   PSV Eindhoven - Sporting CP

   10:45

   Běhej Lesy – Jizerská

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Mystic Sk8 Cup

   11:30

   Kart Grand Prix Le Mans

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Eintracht Frankfurt - Arsenal FC

   10:40

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:10

   Tour de Mont Blanc

   11:35

   Tankwa Trek

   12:05

   UFC Main Event (8)

   13:00

   Manchester United - FC Astana

Celý Program