Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 2. 2019
Restart kariéry Ještě není konec

Návrat biatlonové královny? Koukalová zaskočila fanoušky

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Všichni si mysleli, že kariéra Gabriely Koukalové je definitivně u konce. Dlouho to tvrdila i česká biatlonistka. Teď ale fanoušky opět znejistila a na facebooku naznačila, že by se do stopy mohla ještě vrátit.

Svůj poslední závod odjela Gabriela Koukalová v březnu 2017 v norském Oslu. Od té doby se stalo mnoho věcí. Záhadné zranění lýtek jí v červnu vyřadilo z letní přípravy a bolest ji nepřestala trápit ani v průběhu sezony.

16

GALERIE: Gábina Koukalová si pěkně vystřelila z manžela

Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová - 2

Hodnocení:
Mezitím se rozpoutala mediální bitva mezi Koukalovou a šéftrenérem Ondřejem Rybářem. Právě on se změnami tréninkového režimu podle ní mohl za její problémy. Koukalová se do olympijských her nedokázala uzdravit a na vytoužené zlato tak nemohla zaútočit.


Poté vydala nejpopulárnější česká biatlonistka knihu „Jiná“ a rozvířila vody v biatlonovém světě. Kromě přiznání o bulimii a anorexii se opřela i do svých reprezentačních kolegů. Návrat do stopy a reprezentace v tu chvíli nepřipadal v úvahu.


Jenže teď Koukalová své fanoušky napíná čím dál tím víc. "Člověk by nikdy neměl říkat nikdy," prozradila těsně před závody v Novém Městě na Moravě. A teď přišla další indicie. A může za to návrat Jaromíra Jágra!


„Džegr je jen jeden. Velký respekt, jak je schopný se udržovat ve fyzické kondici pro vrcholový sport i ve svých 47 letech. Já bych skoro mohla být jeho dcera. Především je ale sám sobě velkým motivátorem. Tím by nám měl být všem příkladem, a to nejen ve sportu,“ smekla na facebooku před hokejovou legendou.


 

Jarda se rozhodl naskočit zpět podle jeho aktuálního pocitu. A mé aktuální pocity? Ráda bych vše rozsekla do konce května,“ překvapila své fanoušky. Definitivní konec to tak ještě nemusí být. Na další pokračování si ale ještě chvíli počkáme.

hp TN.cz