ŠAMPION Z LIDU

Nate Diaz šokuje! Zaplatil nájem fandovi, který na něj vsadil a prohrál

Nate Diaz
Zdroj: Profimedia
Nate Diaz
Téma:
MMA

Diaz není jen grázl, naopak ukázal, proč je pro mnohé příznivce MMA tím pravým šampiónem. Gentlemansky se zachoval ke svému fanouškovi, který neměl na zaplacení nájmu. Ten pod zápasníkův příspěvek na Instagramu napsal komentář, že kvůli jeho prohře v duelu o největšího grázla musí spát v autě.

Nate Diaz ukázal svoji druhou tvář, když se pod jeho instagramovým příspěvkem objevil komentář chudého studenta univerzity v Kalifornii. „Prohrál jsem peníze na nájem, když jsem vsadil na tebe. Teď spím v autě, dokud je nevydělám,“ napsal uživatel s přezdívkou unknownkillers213.
 

Americký zápasník zareagoval ve stylu pravého šampióna lidu. „Neřeš to, kryju ti pr*el,“ odpověděl a pak fanouškovi poslal dost peněz na zaplacení nájmu, a k tomu i něco na víc. Ten tomu nemohl uvěřit, avšak později přidal fotky konverzace, prohrané sázky a potvrdil Diazovu pomoc.

„Pro všechny, kdo se mě ptají. Ano Nate mi pomohl. Je to opravdový šampión. Poslal mi víc peněz, než potřebuji. Je to fakt týpek,“ dodal obdarovaný student.

Diaz má zřejmě peněz na rozdávání, když za prohraný duel s Jorgem Masvidalem na UFC 244 obdržel víc než 11,5 miliónu korun.

Nate Diaz je obrovskou hvězdou UFC. Jako sportovní ikona má vliv na tisíce lidí, a tak je otázkou, zda jeho čin byl výchovný.

Těžko říct, jestli si z toho mladý student odnesl lekci do života. Zvlášť když oznámil, že zbylé peníze utratí v zápasníkově obchodu, kde nabízí produkty z marihuany.

Související témata:
dch TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program