Hodně frustrovaný

Naštvaný Vémola: Vše je pryč, můj sen se zhroutil!

Byl naštvaný. Hodně naštvaný. Pár minut po zápase s Attilou Véghem o česko-slovenskou MMA jedničku bylo na Karlosu „Terminátorovi“ Vémolovi vidět velké zklamaní. Mač totiž prohrál hned v prvním kole, kdy mu Slovák uštědřil tvrdé KO. Český bijec už v oktagonu v pražské O2 Aréně věděl, že svého snu nedosáhl.

Zápas století. Zápas, který české a slovenské MMA ještě nikdy v historii nezažilo. Libeňská aréna praskala ve švech. Další desetitisíce diváků sledovaly zápas v televizi. Lidé z obou republik byli natěšení, jak střet jedniček obou zemí dopadne.

 

Možná to skončilo dřív, než se čekalo. Végh měl od začátku převahu, Vémolu zasypal tvrdými údery a po jednom z nich český zástupce spadl a rozhodčí ukončil zápas. Pro jednoho životní radost, pro druhého životní zklamání. Zápas trval jen 127 sekund.

 

„Nevím, jestli tím davem jsem zamrznul, nedělal jsem svoje. Klasickej Terminátor jde dopředu a hází lidi dolů. Nevím, proč jsem před ním stál. To teď nedokážu vysvětlit. Budu se muset na ten zápas podívat,“ řekl pár minut po duelu frustrovaný Vémola.

„Attilovi se splnil sen, můj se zhroutil. Posledních šest let jsem pracoval, všechno jsem budoval a teď je vše pryč. Záleží, co dál se mnou. Vždycky, když jsem velmi blízko ke svýmu snu, tak udělám chybu. F*ck,“ dodal hodně zklamaně.


 

Naopak Végh zářil štěstím. Ještě v oktagonu poděkoval všem lidem ze svého týmu. Bývalý šampion organizace Bellator měl nesmírnou radost. „Karlíto do mě rýpal, dokud ve mně znovu neprobudil neandrtálce,“ pravil s velkým úsměvem na tváři.

Moc dobře totiž věděl, že právě on se může pyšnit titulem česko-slovenská jednička MMA. Protože vyhrál zápas století. Protože to byl právě on, kdo českého Terminátora porazil. Vémola prohrál po sérii 11 výher. Před sobotním zápasem okusil hořkost porážky naposledy 4. listopadu 2015.

Až pak v sobotu večer přišel Attila a po dvou minutách a sedmi sekundách svého soka skolil. Vémola tak poprvé v kariéře prohrál KO.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program