Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Opřel se do videa

Naštvaný Kadlec: Nejhorší zápas kariéry, video se mi nelíbí!

Smutný Václav Kadlec
Zdroj: profimedia.cz

Měl to být zápas, který by je konečně odrazil ode dna. Po ztrátě třígólového vedení v derby se Slavií se však fotbalisté Sparty do bahna potopili ještě níž. A ví to i Václav Kadlec, jenž po utkání popustil uzdu svým emocím.

"Je to největší zklamání, co jsem zažil. Nejhorší zápas kariéry!" soptil v rozhovoru s novináři Kadlec, který patří mezi stále tenčící se jádro sparťanských srdcařů.

O to víc ho samozřejmě trápí další ztracená sezona a další špatný zápas, v němž přitom Letenští vedli po první půli nad rivalem už 3:0. Ustrašenou hrou však o svůj náskok přišli.
 


"V kabině jsme si říkali, že se nemusíme nikam honit, že můžeme být v klidu. Ale asi jsme byli v klidu až moc," uvedl Kadlec s tím, že nálada v šatně spadla po remíze na bod mrazu.

"Každý si tam zalezl někam do kouta a zpytuje svědomí. Musíme si nalít čistého vína, jestli jsme pro výhru udělali maximum. Tenhle zápas ve mně bude ještě dlouho," odplivla si třetí nejdražší posila v historii HET ligy.
 


Další blamáž fotbalistů Sparty pochopitelně těžce nesli hlavně fanoušci, kteří po utkání zasypali domácí hráče pískotem a nadávkami. "Nedivím se jim. Já bych na sebe po ztrátě vedení 3:0 pískal taky," přiznal chlapsky Kadlec.

A vyjádřil se i k videorozhodčímu, který zápas hodně ovlivnil. Do hry totiž vstoupil rovnou čtyřikrát. Oba týmy obral o gól, Spartu navíc o penaltu. Tu naopak v závěru přisoudil Slavii a Milan Škoda z ní srovnal na konečných 3:3.

"Mně se video nelíbí. Celou dobu šel hrát fotbal bez něj a teď se najednou zavádí!" durdil se Kadlec.

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:45

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   20:45

   Element (394)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   KITE LIFE (3)

   21:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 19:30 20:00

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   20:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   21:45

   Ligue 1 Highlights (2)

   22:40

   Czech Open 2019

   22:50

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   00:35

   Ragby: Wales - Anglie

Celý Program