Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 3. 2018
fotbal Opřel se do videa

Naštvaný Kadlec: Nejhorší zápas kariéry, video se mi nelíbí!

Smutný Václav Kadlec
Zdroj: profimedia.cz

Měl to být zápas, který by je konečně odrazil ode dna. Po ztrátě třígólového vedení v derby se Slavií se však fotbalisté Sparty do bahna potopili ještě níž. A ví to i Václav Kadlec, jenž po utkání popustil uzdu svým emocím.

"Je to největší zklamání, co jsem zažil. Nejhorší zápas kariéry!" soptil v rozhovoru s novináři Kadlec, který patří mezi stále tenčící se jádro sparťanských srdcařů.

O to víc ho samozřejmě trápí další ztracená sezona a další špatný zápas, v němž přitom Letenští vedli po první půli nad rivalem už 3:0. Ustrašenou hrou však o svůj náskok přišli.
 


"V kabině jsme si říkali, že se nemusíme nikam honit, že můžeme být v klidu. Ale asi jsme byli v klidu až moc," uvedl Kadlec s tím, že nálada v šatně spadla po remíze na bod mrazu.

"Každý si tam zalezl někam do kouta a zpytuje svědomí. Musíme si nalít čistého vína, jestli jsme pro výhru udělali maximum. Tenhle zápas ve mně bude ještě dlouho," odplivla si třetí nejdražší posila v historii HET ligy.
 


Další blamáž fotbalistů Sparty pochopitelně těžce nesli hlavně fanoušci, kteří po utkání zasypali domácí hráče pískotem a nadávkami. "Nedivím se jim. Já bych na sebe po ztrátě vedení 3:0 pískal taky," přiznal chlapsky Kadlec.

A vyjádřil se i k videorozhodčímu, který zápas hodně ovlivnil. Do hry totiž vstoupil rovnou čtyřikrát. Oba týmy obral o gól, Spartu navíc o penaltu. Tu naopak v závěru přisoudil Slavii a Milan Škoda z ní srovnal na konečných 3:3.

"Mně se video nelíbí. Celou dobu šel hrát fotbal bez něj a teď se najednou zavádí!" durdil se Kadlec.

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   Hokej: NHL – play-off

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 01:00 02:30

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   02:30

   UFC Unleashed (2)

   09:00

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   10:40

   Czech rally 2019 (1)

   11:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   11:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

Celý Program