tři zápasy za večer

Náročná pyramida má svého vítěze. Paleš si vybojoval čtvrt milionu

Ondřej Novotný (vlevo), Milan Paleš (modrý roh), Michael Krčmář (červený roh) a Pavol Neruda (vpravo)
Zdroj: Instagram OKTAGON MMA
Ondřej Novotný (vlevo), Milan Paleš (modrý roh), Michael Krčmář (červený roh) a Pavol Neruda (vpravo)
David Chmátal
David Chmátal
28.2. 2021 1:45
Téma:
MMA

Projekt Oktagon Underground: Last Man Standing má svého vítěze. Náročnou pyramidu zkušených postojářů opanoval Slovák Milan Paleš.

Na začátku stálo osm bojovníků, na které čekaly až tři zápasy během jednoho večera. Mezi účastníky organizace OKTAGON, která tuto přehlídku postojářských soubojů uspořádala, rozdělila 30 000 euro, tedy téměř 800 tisíc korun.Deset tisíc euro, tedy 261 tisíc korun, čekalo na vítěze. A tím se stala slovenská ikona K1 Milan Paleš. Ve čtvrtfinále dvakrát poslal do počítání Němce Carstena Ringlera, jehož tým nakonec vhodil do klece ručník. V semifinále pak ve 2. kole ukončil nahradníka Andreje Šimkuliče, a vybojoval tak postup do finálového boje.


Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen OKTAGON MMA (@oktagonmma)


O deset tisíc euro a titul posledního stojícího muže se utkal s  Michaelem Krčmářem, který v minulosti změřil síly i s thajskou hvězdou Buakawem. Český thajboxer se do finále probojoval přes Vladimíra Lengala a Ladislava Krištůfka. Po tříkolové bitvě, ve které oba borci nechali vše, o vítězi rozhodli až bodoví rozhodčí, a to ve prospěch slovenského bojovníka.

V pyramidě se také představila česká naděje Vašek Sivák, jehož doménou je kickbox, ve kterém dosáhl na titul organizace WAKO. Favorit naplnil očekávání a v prvním zápase si poradil s Baileym Sugdenem. Po první výhře však z turnaje odstoupil kvůli zranění. Zastoupil ho Čech Ladislav Krištůfek. Ten však v semifinále na Krčmáře nestačil.
 
Během večera proběhlo i několik superfightů. Těm kralovala bitva dvou slovenských legend thajského boxu - Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš. První jmenovaný, přezdívaný rovněž Drákula, zápas neprotahoval. Už v prvním kole rozhodl ničivou levačkou. A představil se také český veterán bojových sportů Tomáš Hron. Už v úvodu ho Srb Strahinja Mitrič poslal do počítání. Nakonec se válka nejtěžší kategorie protáhla až do extra kola. Český šampion po ničivé přestřelce prohrál na body.


Bývalý šampion organizace OKTAGON Michal Martínek a současný král střední váhy Karlos Vémola pro televizi Nova dříve rozebrali šarvátku v poslanecké sněmovně. Podívejte se, jak zhodnotili výkon Lubomíra Volného:
 

 

 

 

 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Calgary Flames

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

   11:15

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (32)

   11:40

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

   12:35

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:40

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Celý program