Jednoznačný lídr VGP

Bleskurychlý Kovačič! Ve Virtual GP vyhrál už pátý závod v řadě

Logitech Virtual GP
Zdroj: esuba.eu
Téma:

Naprosto fenomenální výkony zatím předvádí Simon Kovačič v největší česko-slovenské závodní sérii Mercedes-Benz Virtual GP. Po úterním pátém závodu, kdy se jel známý německý okruh Nürburgring, má na kontě pět vítězství a dál tak navyšuje náskok na čele současného individuálního žebříčku.

Bleskurychlý Simon Kovačič je noční můrou snad každého konkurenčního jezdce aktuální sezóny Virtual GP. Po dvou vítězných týmových okruzích jeho talent naplno vyniknul v individuálních závodech, kdy ve všech třech zatím dokázal zvítězit stylem start-cíl. 

V jeho jízdě zkrátka není vidět jediné zaváhání a chyby nenajdeme ani v taktické stránce. Kovačič si totiž vždy správně vypočítá, kdy je nejlepší natankovat a vedení tak v podstatě neztrácí po celou délku závodu. 

I díky tomu dokáže zástupce týmu Logitech CZC.cz eSuba řídit a uklidňovat zběsilé tempo startovního pole. Aktuálně vede individuální žebříček o ohromných 40 bodů. Pozornost si zaslouží ale i současný muž číslo dvě, a to Erik Vizi, který nepřestává překvapovat. I když se od tohoto slovenského závodníka mnoho neočekávalo, Vizi si drží výkonnost a pohodlně se zabydluje na druhém místě.
 

Od třetího místa je už situace o dost vyrovnanější, jelikož jezdcům občas celý závod pokazí jediná chybička, kvůli níž se v pořadí výrazně propadnou a stojí je to velkou porci cenných bodů. 

V Mercedes-Benz Virtual GP se jezdí s virtuálními kopiemi vozů Mercedes-AMG GT3 a vítěz letošního ročníku vyhraje automobil Mercedes-Benz Třídy GLA na celý jeden rok. Více informací o celém Virtual GP a seznam nadcházejících závodů najdete na webových stránkách virtualgp.cz

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NBA - Geniální akce 2015 - 2020

   14:40 15:05
   15:05

   NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

Celý program