Fotbal Neudržel nervy

Napadení v přímém přenosu: Bývalý reprezentant zbil novináře!

Sergei Kiriakov
Zdroj: Twitter
Sergei Kiriakov

Ruský sport řeší v posledních hodinách velký skandál. Bývalý fotbalový reprezentant Sergej Kiriakov napadl v přímém přenosu v televizním studiu novináře Igora Rabinera. Ten kritizoval Kiriakovu práci cobi trenéra Arsenalu Tula. Incident je jednou z hlavních zpráv ruských médií.

Sergej Kiriakov patřil zejména v devadesátých letech k hvězdám ruského fotbalu. Někdejší útočník hrál za Dynamo Moskva, ale také za Karlsruhe či Hamburk. Po konci hráčské kariéry pokračoval u fotbalu jako trenér.

 

Naposledy (v sezoně 2016/2017) vedl tým FC Arsenal Tula, který v nejvyšší ruské soutěži skončil třetí od konce. I proto se na práci Kiriakova snášela kritika a to mimo jiné i od novináře Igora Rabinera, který to však pořádně odnesl, a poté, co ho Kiriakov napadl, vypadá takto:

 

 

Záznam ze studia, ve kterém k napadení došlo, se na internet bohužel nedostal. Ruská média však uvádí, že Kiriakov udeřil Rabinera do tváře poté, co si novinář stál za kritikou na práci ruského kouče v Tule.

 

Dohru však konflikt mít nebude. "Řekl jsem mu, že všechno, co jsem o něm napsal, byla pravda, za kterou si stojím. Potom mě udeřil do tváře. Nic mi však není a cítím se dobře. Nebudu to ani řešit přes policii. Můj čas je vzácný a někdy postačí i reputace," uvedl na svém facebookovém profilu napadený Igor Rabiner.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 10:25 12:30

   Fotbal: AC Sparta Praha - FC Hradec Králové

   12:30

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

   14:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (2)

   15:05

   Element (405)

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:45

   NBA 360

   13:45

   NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

   15:50

   UFC 246: McGregor vs. Cowboy

   17:55

   Basketbal: Teksüt Bandirma - RASTA Vechta

   19:50

   Cape Pioneer - Part 2

   20:15

   Winter Games - Freeski & Snowboard

Celý Program