Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Další Rumun

Náhrada za Dúbravku? Sparta lanaří dalšího Rumuna!

Nita a Dúbravka
Zdroj: profimedia.cz

Pokud Sparta svolí k odchodu své jedničky Martina Dúbravky do Anglie, je připravena okamžitě přivést náhradu. A nového gólmana by asi nejvíce uvítal hvězdný Rumun Nicolae Stanciu. Vedení Letenských by totiž rádo získalo jeho krajana Florina Nitu, s nímž Stanciu hájil barvy Steauy Bukurešť (dnešní FCSB).

Už zítřejší půlnocí vyprší v Anglii přestupní termín a tamní média mají jasno v tom, že Newcastle vyvine maximální úsilí, aby na poslední chvíli získal do kádru právě Dúbravku.

Nabídku na jarní hostování sice Pražané smetli bleskově ze stolu, "Straky" se ale odmítly vzdát tak snadno a na stole už prý leží nová, značně vylepšená nabídka, přičemž se mluví až o 150 milionech korun.


Pokud jednání klapnou, je jasné, že by Sparta chtěla ihned sehnat adekvátní náhradu. A podle rumunských mésií si vybrala třicetiletého Nitu, který by měl vyjít na zhruba 50 milionů korun.

"Musíme se porozhlédnout po jiném gólmanovi. Je možné, že Nita odejde," přiznal pro server gsp.ro kontroverzní majitel FCSB Gigi Becali a zájem Sparty potvrdila i vnadná agentka Anamaria Prodanová, která na Letnou prodala už Stanciua.


Právě ten by měl z Nitova příchodu asi největší radost. Jsou totiž dobří kamarádi z doby, kdy spolu oba válčili v dresu Steauy. 
 

 

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 14:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   14:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   14:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   15:00

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   16:45

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 12:00 14:05

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

Celý Program