fotbal Blesk z čistého nebe

Náhlý odchod! Z poslední Dukly mizí pilíř zadních řad

Nikola Raspopovič
Zdroj: Profimedia
Nikola Raspopovič
Téma:

Mají starostí nad hlavu. V tabulce Fortuna ligy jsou dvě kola před koncem základní části poslední. Navíc vedení fotbalistů Dukly v pondělí oznámilo, že se rozloučilo se srbským stoperem Nikolou Raspopovičem, který byl stabilním hráčem základní sestavy.

Hodně na něj sázeli. Raspopovič přišel do Dukly v září loňského roku a vcelku rychle se vypracoval mezi pilíře dukelské defenzivy. V této sezoně nastoupil do třinácti z jednadvaceti odehraných zápasů v základní sestavě. Proto je vcelku velkým překvapením, že s ním klub rozvázal smlouvu, která by za normálních okolností vypršela po sezoně.

Co za náhlým odchodem vězí? Klub v oficiálním prohlášení uvádí rodinné důvody. Spekuluje se však o tom, že se klubu nelíbila Raspopovičova výkonnost.

Devětadvacetiletý zadák nenadálou situaci okomentoval pro klubový web. „V Dukle jsem se cítil dobře, všichni se ke mně chovali přátelsky a vytvořili mi dobré zázemí. Vážím si příležitosti, kterou mi Dukla dala, bohužel teď naše spolupráce končí. Přeji Dukle všechno nejlepší, zejména záchranu v nejvyšší soutěži.“
 

Související témata:
vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program