výzva století

Na tohle Vémola čekal! Végh přijal výzvu a oba změří síly na konci dubna

Attila Végh a Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 29. 4. 2020
Téma:
MMA

Karlos „Terminátor“ Vémola dostane na konci dubna příležitost, částečně vrátit Véghovi porážku ze Zápasu století. Ikony česko-slovenské MMA scény souhlasili s účastí v projektu Výzva století!

Rivalové se 30. dubna neutkají v kleci, nýbrž na sedlech trenažéru AirBike – rotoped se vzduchovým odporem, kde atlet zapojuje jak dolní, tak horní končetiny. Vítěz duelu bude ten, kdo za pět minut zvládne spálit víc kalorií.

 

Ačkoli se nejedná o MMA zápas, Vémola (27-6) nadcházející výzvu bere naprosto vážně. „Další z malých kroků, jak donutil Attilu Végha k odvetě,“ komentoval událost český Terminátor.

 


V kleci se spolu střetli v listopadu 2019 na galavečeru Oktagon 15. Favorizovaný Vémola tehdy utrpěl bolestivou porážku knokautem v prvním kole, kterou se mu rozplynul sen o návratu do UFC. Vidina odvety se slovenským zápasníkem je pro něj novou hlavní motivací!

První slova Karlose Vémoly po porážce od Attily Végha v Zápase století:

Naopak Végh (33-9-2) jeho výzvy prozatím odmítá a po zastavení rozjetého Terminátora se věnuje nově narozenému synovi a manželce. I tak je Vémola rozhodnutý dosáhnout svého a hodlá si odvetu vybojovat poražením každého, kdo se mu v kleci postaví. Výzva století je první příležitostí, jak před plánovanými galavečery ukázat, že to myslí vážně.


Výpověď Attily Végha po Zápase století: 


„Po celou dobu karantény jsem tvrdě trénoval, ne kvůli tomuto závodu, držím se prostě ve formě, abych mohl naskočit do zápasu, co nejdříve to bude možné. AirBike je pro Atillu lepší disciplína, protože má delší ruce a nohy, ale to nemění nic na tom, že chci za každou cenu vyhrát,“ komentoval výzvu Vémola pro deník iSport.cz.
 

Nadcházející duel ukáže, kdo během karantény makal poctivěji. Ačkoli byly tělocvičny přes měsíc zavřené, oba zápasníci trénovali v domácích podmínkách. Vémola bude těžit ze svého fyzického fondu získaného dlouholetým tréninkem v London Shootfighters, kde pravidelně podstupuje výkonnostní testy. 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

   18:05 20:05
   20:05

   Marc Márquez - Sběratel trofejí

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   MLS is Back Show (1)

   21:35

   NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

   23:35

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   17:00 18:45
   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

   20:40

   NBA - Dalekonosné střely 2015 - 2020

   21:10

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

Celý program