Publikováno 11. 8. 2018
Rozpad manželství Reakce fanoušků

Pleky čelí po rozchodu útokům a  ženy se mu už cpou do postele!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Instagram/Profimedia
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Na začátku tohoto týdne oznámil Tomáš Plekanec, že vztah s jeho manželkou Lucií Vondráčkovou skončil. Lidé v České republice jsou toho stále plní a neustále řeší, co za rozchodem mohlo být a baví se o tom, jak to bude se slavným párem dál. Diskuze na tato témata neberou konce a to hlavně na sociálních sítích. Někteří na Plekance útočí a tvrdí, že už si lepší partnerku nenajde, některé dámy rozpadu manželství dokonce využívají a nabízejí se jako náhradnice zpěvačky pro slavného hokejistu.

Už během týdne se objevily spekulace o tom, že Tomáš Plekanec opustil Lucii Vondráčkovou kvůli jiné ženě – konkrétně kvůli tenistce Lucii Šafářové, ale zatím se tato informace zdá opravdu jen jako spekulace.

 

Kvůli podezření z nevěry však na Plekance mnozí útočí. "S největší pravděpodobností jsi prohrál nejdůležitější zápas života," vzkazuje Plekancovi jedna z fanynek na sociální síti. "Bolí to, vždyť už nikde lepší nenajdeš," přidává se další.

 

 

Mnozí tak doufají, že za rozchodem nebude nějaká jiná. "Doufám, že to není nějaký úlet, tak jako tak, je to velká škoda, to jsem nečekala ani ve snu," komentovala status další příznivkyně teď už bývalých manželů. "Koukejte proboha na děti," zní v podobném kontextu mnoho dalších příspěvků.

 

Vzkaz pro Tomáše Plekance

 

Objevily se ale i komentáře z úplně jiného soudku. "Hlásím se jako náhradnice," psala Plekancovi jedna z žen. A takových bylo i několik dalších. Plekanec tak na ocet asi nezůstane. Lucie však nemá na další lásku zatím pomyšlení. Více řekla v rozhovoru - ZDE.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program