Rozpad manželství Reakce fanoušků

Pleky čelí po rozchodu útokům a  ženy se mu už cpou do postele!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Instagram/Profimedia
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Na začátku tohoto týdne oznámil Tomáš Plekanec, že vztah s jeho manželkou Lucií Vondráčkovou skončil. Lidé v České republice jsou toho stále plní a neustále řeší, co za rozchodem mohlo být a baví se o tom, jak to bude se slavným párem dál. Diskuze na tato témata neberou konce a to hlavně na sociálních sítích. Někteří na Plekance útočí a tvrdí, že už si lepší partnerku nenajde, některé dámy rozpadu manželství dokonce využívají a nabízejí se jako náhradnice zpěvačky pro slavného hokejistu.

Už během týdne se objevily spekulace o tom, že Tomáš Plekanec opustil Lucii Vondráčkovou kvůli jiné ženě – konkrétně kvůli tenistce Lucii Šafářové, ale zatím se tato informace zdá opravdu jen jako spekulace.

 

Kvůli podezření z nevěry však na Plekance mnozí útočí. "S největší pravděpodobností jsi prohrál nejdůležitější zápas života," vzkazuje Plekancovi jedna z fanynek na sociální síti. "Bolí to, vždyť už nikde lepší nenajdeš," přidává se další.

 

 

Mnozí tak doufají, že za rozchodem nebude nějaká jiná. "Doufám, že to není nějaký úlet, tak jako tak, je to velká škoda, to jsem nečekala ani ve snu," komentovala status další příznivkyně teď už bývalých manželů. "Koukejte proboha na děti," zní v podobném kontextu mnoho dalších příspěvků.

 

Vzkaz pro Tomáše Plekance

 

Objevily se ale i komentáře z úplně jiného soudku. "Hlásím se jako náhradnice," psala Plekancovi jedna z žen. A takových bylo i několik dalších. Plekanec tak na ocet asi nezůstane. Lucie však nemá na další lásku zatím pomyšlení. Více řekla v rozhovoru - ZDE.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 02:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   02:05

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program