Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Nůžky zapomenuty

Ronaldův přestup do Juventusu je blízko: V Itálii už vyrábí dresy!

Cristiano Ronaldo do Juventusu?
Zdroj: Profimedia/ Twitter
Cristiano Ronaldo do Juventusu?

Zahraniční média uvádí, že je přestup Cristiana Ronalda do Juventusu prakticky hotovou záležitostí. Smlouvu portugalské hvězdy by měla platit automobilka Fiat. Vydělat by si Ronaldo měl asi 30 milionů ročně, což je v přepočtu přes 780 milionů korun. V Itálii už prodávají dresy Juventusu s CR7.

Zpráva, která zaskočila celou fotbalovou veřejnost. Vedení Realu je v kontaktu s Juventusem a řeší se přestup Cristiana Ronalda. Po nepovedené sezoně, ve které madridský celek skončil až 17 bodů za ligovými šampiony z Barcelony, se prý v Madridu chystá čistka a obměna kádru. Jednou ze změn tak má zřejmě být i odstranění držitele 5 Zlatých míčů.

 

Cristiano Ronaldo
Zdroj: ProfimediaI když odstranění. Částka, za kterou chce Pavel Nedvěd přivést superstar do Itálie, se pohybuje okolo 100 milionů eur, takže by Real určitě netratil. Jak to celé dopadne, je zatím ve hvězdách. Jasno už ale mají fanoušci. Na sociálních médiích se objevila fotka, na které už je připravený Ronaldův nový černobílý dres.

 

 

Turínské ulice už se hemží fotbalovými nadšenci, kteří hrdě nosí dres se znakem Juventusu a sedmičkou na zádech se jmenovkou RONALDO. Je tak jasné, že ti by Portugalce na Apeninském poloostrově uvítali. I přes koncert, který italským fandům připravil v letošním ročníku Ligy mistrů.

 Ronaldo se zatím k ničemu nevyjádřil. Po zpackaném tažení na mistrovství světa v Rusku má teď v hlavě úplně jiné věci. Jenže Ronaldo a Juventus? Vždyť právě on sestřelil neskutečnými nůžkami Italy v letošním play-off Ligy mistrů.

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

 • Nova Sport 2

  • 11:00 13:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

Celý Program