ms v rusku negativní ohlasy

Na MS bez gólmana z NHL? Tohle fanoušci vzkazují kouči Vůjtkovi!

Michal Neuvirth a Petr Mrázek
Zdroj: profimedia.cz
Michal Neuvirth a Petr Mrázek

Brankáři z NHL mají smůlu. I kdyby mohl Michal Neuvirth nebo Petr Mrázek ze zámoří přijet na mistrovství světa, trenér Vladimír Vůjtek je odmítne. V předstihu totiž prozradil, že do Ruska vezme trio gólmanů, které už má k dispozici nyní a na případné hvězdy z NHL čekat nehodlá. Co na to fanoušci? Těm se tohle rozhodnutí dvakrát nelíbí...

Původní plán byl takový, že českou jedničkou bude Ondřej Pavelec. Ve Winnipegu ale neprošel zdravotní prohlídkou a Vůjtek musel sestavit gólmanské trio jinak. Moc práce s tím ale neměl. K Pavlu Francouzovi a Jakubu Kovářovi přibral do party ještě Dominika Furcha. Právě tuhle trojici z KHL na šampionát vezme.

Anketa

Dělá kouč Vůjtek správně, když nehodlá čekat na brankáře z NHL?

Hlasovalo 672 lidí.

"Netvrdím že ti brankáři nemají kvalitu, ale mohl počkat na Mrázka nebo Neuvirtha. Tak snad to nebyla chyba a uděláme na MS dobrý výsledek," napsal v diskuzi na sociální síti Jiří Hrabovský.


A příspěvků v podobném duchu najdete mnohem víc. "Myslel jsem, že Vůjtek je rozumnější trenér. Takhle to dopadne jako vždycky, když se sázelo na golmany z KHL. Mají svoji kvalitu, ale rychlosti a kvalitě brankařů (případně hráčů) z NHL proti kterým budou chytat se nedokážou vyrovnat.....Nikdy se naši trenéři nepoučí z chyb..," myslí si Libor Smoček.

Vladimír Vůjtek
Zdroj: profimedia.cz Vladimír Vůjtek


"Možná mohl počkat na Mrázka, jelikož Detroit asi brzo vypadne. Tak mohla být trojka Francouz, Mrázek, Furch," napsal Lukáš Korbel. Nečekat na gólmany z NHL ale jediné, co se tomuhle fanouškovi nelíbí.


"Vůjtek se mi ze začátku docela líbil, ale poslední dobou mě pěkně štve nejdřív udělá Červenku kapitánem a teď tohle,"
narážel Lukáš Korbel na fakt, že Vůjtek přiřadil kapitánské "céčko" Romanu Červenkovi i přesto, že loni se omluvil z reprezentace kvůli zranění. O pár dní později ale nastoupil v extralize za Chomutov...Našli se i fanoušci, kteří orodují za brankáře Jakuba Štěpánka. Toho trenéři do přípravy vůbec nezapojili, přitom v letošní sezoně se jednou z hvězd švýcarské ligy. "A co Štěpánek, ten vychytal titul v podceňovaném Bernu. Vypadá to letos na slabé MS," přidal svůj názor Zdeněk Kahánek.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:50

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   12:50

   Element (387)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   14:50

   Off-road Maraton (2)

   15:15

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

 • Nova Sport 2

  • 11:40 12:30

   UFC Main Event (3)

   12:30

   Barcelona Spartan Race

   13:00

   NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

   15:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   17:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   18:45

   RunTour – Brno

Celý Program