nova sport poslední slovo

Na McGregora zapomeňte, UFC 200 má zachránit nový tahák!

Dana White a Conor McGregor
Zdroj: Twitter

Spekulacím kolem odvety mezi McGregorem a Diazem je pro dnešní den už pravděpodobně konec. Mediální houpačka mezi vedením UFC a irskou hvězdou je za námi. Důvodem je ohlášení nového hlavního zápasu, který dává jasně najevo: “Conore, v červenci s tebou nepočítáme!”.

To, co na začátku vypadalo jako legrace, se později přeměnilo v otravnou záležitost, ve které si nikdo nebyl ničím jistý. Nikdo si nepřál vědět nic jiného než to, zda uvidíme McGregora na UFC 200. Dnešním dnem se tato kapitola doufejme uzavřela, jelikož UFC oznámilo nový hlavní zápas, který půjde jen těžko překonat.

 

 

Na konferenci k UFC 200, kde se ukázaly všechny hlavní hvězdy až na Conora McGregora, Dana White poodhalil jeden z možných záložnách plánů. Tím byla odveta mezi rivaly, Danielem Cormierem a Jonem Jonesem. Podmínkou byla jednoznačná výhra Jonese na víkendovém UFC 197. Jones roli favorita splnil a Ovince Saint Preux celý zápas kontroloval. Brána k jeho odvetě se toho večera otevřela dokořán.

 

 

Spekulace, zda je Jones schopen nastoupit již za 2 měsíce, byly včerejším dnem vyvráceny. Cormier vs. Jones II byl včera oficiálně jmenován hlavní událostí UFC 200. Dva největší rivalové se střetnou podruhé a Jones rozhodně bude chtít svůj pás šampiona zpět. Vzájemného hecování bude ještě spousta, zvláště Jones si vždy rád do Cormiera rýpne.

 

Současná startovní karta pro UFC 200 vypadá tedy následovně:

Daniel Cormier vs. Jon Jones 2 (o titul šampiona lehčí těžké váhy) José Aldo vs. Frankie Edgar 2 (o titul prozatímního šampiona pérové váhy)

Miesha Tate vs. Amanda Nunes (o titul šampionky bantamové váhy)

Cain Velasquez vs. Travis Browne

Johny Hendricks vs. Kelvin Gastelum

 

Anketa

Líbí se vám nové obsazení UFC, nebo byste raději viděli souboj McGregora s Diazem?

Hlasovalo 155 lidí.

 

Pohádce jménem Conor McGregor a UFC 200 je tedy konec a nyní můžeme být zvědaví, kdy příště se král pérové váhy opět ukáže. Bude to až na premiéře v New Yorku a bude jeho soupeř stále Nate Diaz, nebo vítěz duelu Aldo vs. Edgar? Otázek tedy tímto rozhodnutím rozhodně neubylo. Celý galavečer UFC 200 bude k vidění živě na stanici NOVA Sport 2.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

   10:45

   Element (388)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen

   12:35

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: SM Caen - Girondins Bordeaux

   10:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   11:15

   FIVB Beach Volleyball – Jinjiang

   13:00

   Fotbal: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC

   14:45

   Barcelona Spartan Race

   15:15

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

Celý Program