Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nechal se napálit!

Muž naletěl podvodníkům, lístky na Real ho stály skoro celou výplatu

Real Madrid vyhrál Ligu mistrů třikrát po sobě.
Zdroj: Profimedia

Kolik je člověk ochotný zaplatit za to, aby viděl Real Madrid na vlastní oči? Překupníci lístků ví, že hodně. A jednomu z nich naletěl i jeden muž z Přerovska. Ten dal za čtyři lístky téměř celou výplatu a „Bílý balet“ přesto neuvidí. Lístky totiž nedostal.

Lístky na zápas českého mistra s nejpopulárnějším týmem světa rychle zmizely. A hodně z nich do rukou překupníků. Ti teď prodávají vstupenky na internetu za přemrštěné částky. Navíc někteří si na majitele lístků na zápas Plzně pouze hrají.


„Na fotbalový zápas se zaručeně těšil 45letý muž z Přerovska, který si od údajného zástupce nadace inzerujícího na internetovém prodejním portálu, zakoupil 4 vstupenky na utkání mezi Plzní a Realem Madrid. Jeden lístek stál 4 000 Kč. Fotbalový fanoušek převedl na požadovaný účet částku za všechny vstupenky a čekal na jejich doručení. Protože se tak nestalo, chtěl kontaktovat osobu, s níž celou transakci domluvil, ale protějšek se stal nedostupný. Navíc se na stránkách nadace objevilo upozornění, že neznámá osoba se vydává za jejich zástupce a prodává podvodně lístky na fotbal. Po přijetí oznámení jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin podvod.,“ zveřejnila přerovská policie v tiskové zprávě.
 

Lístky by tak měli fanoušci kupovat pouze z ověřených zdrojů. Jinak hrozí, že takových lidí, kteří podvodníkům pošlou skoro celou výplatu, bude daleko více.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:35 01:35

   Mistrovství světa SKIF 2019

   01:35

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

 • Nova Sport 2

  • 00:25 02:10

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

Celý Program