Publikováno 8. 10. 2018
šílenství v las vegas osobní důvod

Muž, který napadl McGregora, konečně prozradil, proč to udělal!

Zubaira Tukhugov
Zdroj: Profimedia

Kromě vítězství Khabiba Nurmagomedova o titul šampiona UFC v lehké váze se mluví hlavně o potyčce, kterou Rus po zápase s Conorem McGregorem vyvolal. Irského bijce navíc napadla trojice mužů, kteří se dostali do oktagonu a jeden z nich teď promluvil, proč to udělal!

Do pomláceného McGregora, který se ještě sbíral ze všech těch ran, které inkasoval od Khabiba, se po zápase pustili další tři zápasníci z UFC. Jedním z nich byl Zubaira Tukhugov a ten na svém instagramu vysvětlil, proč to udělal.


Podívejte se, jak po zápase napadli McGregora zezadu:

 
"Praštil jsem ho, jak jsem slíbil. Přísahal jsem mu, že za svá slova zaplatí a tak jsem to udělal," 
říká Tukhugov na videu.

 

 

 

Stojí za tím pochopitelně také Conorova slova z minulosti. McGregor na svém instagramu zveřejnil Tukhugovu fotografii a napsal k ní následující: "Opravdový Čečenec by nikdy neasistoval v útoku vedeném Dagestáncem, proti jinému Čečenci. Pravý Čečenec by nikdy nepřijal příkaz od Dagestánce. To je zrada. To je horší, než velezrada!" a narážel tím tak na čečenskou válku z 90. let.

 

McGregorův starší status, kterým naštval Tukhugova:

 

 

 

Tukhugov, který se narodil v Čečensku, není rozhodně žádným beránkem. V minulosti byl potrestán za to, že si pomáhal zakázanými látkami a v UFC pak nesměl zápasit.
 

19

GALERIE: Takto vypadal McGregor před a po zápase s Khabibem

Zdroj: Profimedia

Conor McGregor

Hodnocení:
Prezidet UFC Dana White se po incidentu nechal slyšet, že všichni zápasníci, kteří McGregora napadli, už si v nejprestižnější MMA organizaci světa ani neškrtnou.

mm TN.cz