Publikováno 13. 3. 2019
výpověď jeho verze příběhu

Muž, co mu McGregor zničil mobil: Prozradil, jak k incidentu došlo!

Conor McGrgegor
Zdroj: Profimedia

Incident Conora McGregora s fanouškem a rozdupaným telefonem řešila snad všechna světová média. O několik hodin později se dokonce podařilo sehnat výpověď muže, který podle všeho chtěl jen ulovit fotku s hvězdou UFC.

Ahmed Abdirzak pochází z Londýna, ale na Floridě pracuje v restauraci svého otce. Když na ulici uviděl výstřední hvězdu MMA, nemohl odolat a chtěl se s ní vyfotit. Už však nezmínil, jestli McGregora slušně požádal, nebo ho překvapil.


 

"Přišel ke mě blíž a chtěl si se mnou potřást rukou, ale jakmile se ke mě přiblížil, vytrhl mi telefon z ruky a fláknul s ním," popsal vyděšený fanoušek, co se dělo z jeho telefonem.

14

GALERIE: Conora McGregora zatkla v Miami policie

Zdroj: Profimedia

Conor McGrgegor

Hodnocení:

"Mezitím mě obklopila jeho ochranka a odstrčila mě z cesty," dodal."Byl hodně naštvaný a nadával mi. Já mu řekl pane, můžete mi vrátit ten telefon? A ten bodyguard mi řekl odpal, kámo! Conor řekl, že ne."

 

Pak si prý McGregor strčil rozdupaný telefon do kapsy a odešel. Co se stalo později, už je známá historka. Policie, zatčení, cela předběžného zadržení a tučná kauce.

McGregor opouští policejní celu v Miami:

"Měl jsem tam fotky svého syna a ty už asi nikdy neuvidím," dodal smutně Abdirzak, který si focení celebrit příště asi raději rozmyslí.

mm TN.cz