Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2018
Futsal Známá tvář

Multitalent Slepčík: Oblíbenec ze SuperStar teď září v české repre!

Zdroj: Svaz futsalu

Dalibor Slepčík je v české reprezentaci. Ano, ten Dalibor Slepčík. Ten, který se v roce 2015 probojoval v soutěži SuperStar do finálových kol a okouzlil mnoho fanynek. Na Generali Cupu ve Vsetíně, který se konal minulý týden, dal za výběr nejlepších českých futsalistů do 19 let čtyři góly.

V roce 2015 mu bylo 15 let a už v té době prokázal velký talent. Ne však po té sportovní stránce, ale po té pěvecké. Se svou sestrou Sabinou se tehdy dostali až do finálových kol. Do samostatného finále se ovšem ani jeden neproboval.

 

 

A když to v soutěži plné šikovných zpěváků nevyšlo nejlepším možným úspěchem, může to vyjít právě ve sportu. Dalibor Slepčík je členem futsalové reprezentace do 19 let a daří se mu i tam. Přitom začínal, jako většina futsalistů, u velkého fotbalu. Ten hrál do svých čtrnácti let.

 

Dalibor Slepčík
Zdroj: Svaz futsalu Dalibor Slepčík

 

Zpěvu se Slepčík po SuperStar i nadále věnuje. Skloubit ho se sportem však není vždy jednoduché a futsal chce hrát pořád. "Bude to těžké (skloubit), ale ještě sám nevím. Uvidíme. Tréninky jsou skoro každý den. Necháme se překvapit," řekl Slepčík v rozhovoru pro Svaz futsalu.

 

 

O své profesní budoucnosti má jasno. "Chtěl bych se zpíváním živit, ale chtěl bych to i nějak zkombinovat s futsalem," přeje si Slepčík. "Momentálně jsem nahrál jednu písničku, kterou mi poslal jeden anglický producent. Poslal jsem mu ji zpět, on ji upraví a já nyní čekám, až se vydá. K tomu ještě bude klip. Nevím, kdy přesně, ale brzy bude venku," dodává multitalentovaný sympaťák.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program