Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 5. 2018
Výbuch emocí Rozbitý umpire

Msta za sestru: Kristýna Plíšková si zablokovala chybující rozhodčí!

Sestry Plíškovy
Zdroj: Profimedia

Je to už skoro týden, co na kurtu Karolína Plíšková pořádně vybouchla. Rozhodčí Marta Mrozinská totiž prakticky rozhodla o tom, že Plíšková prohrála zápas, kvůli špatně posouzenému autu. Česká tenistka pak rozmlátila umpire raketou. Kristýna Plíšková, tedy dvojče Karolíny, si teď dala Mrozinskou na seznam rozhodčích, kteří ji nesmí řídit zápasy.

Plíšková dostala pokutu (podle našich informací 100 tisíc korun), ale rozhodčí za svou chybu potrestána nebyla. I to naštvalo Kristýnu Plíškovou. "Od WTA je to nejhorší věc, kterou jsem viděla. Doufám, že lejdy Marta Mrozinská už nikdy nebude rozhodovat můj zápas, nebo zápas mé sestry," napsala Kristýna na Twitter poté, co došlo ke zkratu Karolíny.

 

 

A došlo opravdu na to, že Mrozinská nebude rozhodovat zápasy Kristýny Plíškové. "Nechápu, jak je to možné. Je vidět, že na to WTA kašle a je jim to úplně jedno," řekla v rozhovoru pro web Tennis Arena méně známá z dvojice Plíškových. "Máme možnost zablokovat jednoho rozhodčího, takže jsem toho využila," doplnila Kristýna.

 

Kristýna Plíšková se tak nerozhodla jen kvůli špatnému výkonu Mrozinské v zápase Karolíny, ale kvůli předchozím špatným zkušenostem. "Mám s Mrozinskou špatné zkušenosti. Vždycky udělala několik špatných rozhodnutí na obě strany v důležitých chvílích," dodala.

lju TN.cz