facebook jasný vzkaz

Mrzí mě, že nemůžu na MS jet, vzkázal Gudas. Podpoří ségru!

Radko Gudas se sestrou Karolínou
Zdroj: facebook.com
Radko Gudas se sestrou Karolínou
Téma:

Jeho jméno se zařadilo na už tak dlouhý seznam borců z NHL, kteří neposílí reprezentaci na blížícím se světovém šampionátu. Radka Gudase nepustí do Ruska zdravotní potíže. Někteří fanoušci se do něj sice pořádně obuli, ale řízného beka neúčast na turnaji mrzí. Dal to jasně najevo vzkazem na Facebooku.

"Tak na tohle jsem se fakt těšil, jenže.. Tak alespoň tam bude můj olympijský dres. Mohl to byt náš prvni sourozenecky dvojboj. Škoda. Klukům budu držet palce a ségře taky," napsal Gudas k fotce dresu, v němž hrál na olympijských hrách v Soči před dvěma lety.


Co tím vlastně myslel? Kdyby se totiž Gudas k reprezentaci zapojil do přípravy před světovým šampionátem, nechyběl by v sestavě pro generálku s Kanadou. Na ledě se tak mohl potkat se svou sestrou Karolínou, která před úvodním buly prestižního zápasu zazpívá hymnu!


Když se ale lékaři Philadelphie rozhodli, že pětadvacetiletého Gudase na šampionát do Ruska nepustí, bylo jasné, že 3. května v O2 aréně zazáří jen jeho o dva roky mladší sestra. Ta se na ledě objeví právě v dresu, který si Radko schoval po olympiádě v Soči.Řízný obránce je jedním z mnoha krajánků z NHL, kteří poslali koučovi Vladimíru Vůjtkovi vzhledem k mistrovství světa omluvenku. "Poslední měsíc jsem hrál se zraněným zápěstím a v posledních zápasech jsem hrál s opichy zapěstí, abych necítil bolest. U týmového lékaře neprošel zdravotní prohlídkou. Přes léto se dám zdravotně do pořádku, abych mohl odvést dobrý výkon v dresu českého hokejového týmu na světovém poháru. Bude to pro mne čest," vzkázal před několika dny.

pha TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • Off-road Maraton (1)

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

Celý program