NHL noční zápasy

Mrázek pustil tři góly, Carolina ale vyhrála! Frolík připravil dva góly

Michael Frolík
NHL

Útočník Michael Frolík se dvěma přihrávkami podílel na kanonádě Calgary, které rozdrtilo Arizonu 7:1.

Před nedělní půlnocí byl na programu NHL zápas mezi Carolinou a Nashvillem. K vidění bylo plno gólů i bitka. V akci byl jediný Čech a to gólman Petr Mrázek. Ten za svá záda pustil tři puky, ale jinak si připsal dvacet úspěšných zákroků a dovedl Hurricanes k výhře 6:3.

Už v deváté minutě se to rvalo. Pustili se do sebe Michael Ferland a známý tvrďák Austin Watson. Pak už ale padaly góly a ten první dal Sebastian Aho, který měl vynikající večer. Otevírající brankou jeho bodový zápis totiž zdaleka neskončil. Ještě v první části na něj navázal Fin Maenalanen.

Na začátku druhé třetiny snížil Colton Sissons, ale to bylo ze strany Predators na dlouhou dobu všechno. Podruhé v utkání se totiž trefil Aho. Pak navýšil náskok Caroliny ještě Wallmark a Williams.

Nashville však nakopla branka Filipa Forsberga v oslabení, která padla ještě před druhou pauzou. Stejný muž pak slavil ještě jednou v závěrečné dvacetiminutovce. Poslední slovo však měl Sebastian Aho, který trefou do prázdné a také v oslabení završil hattrick. Vedle toho si zapsal i asistenci.